Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózisra műtöttek...

Endometriózisra műtöttek kedden. Fél éves injekciós kezelést fogok kapni, babát szeretnénk. Kinek mennyi időre jött össze a baba ilyen kezelés után?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is. nem akarlak elkeseríteni, de nekem 3,5 év múlva jött össze, spontán.
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam még tart a kezelés és próbálok pozitivan hozzá állni,de a barátnőmnek a 6 hónapos kezelés után volt 4 inszeminációja amiből nem lett baba és most lombikra várnak!

A műtét után én csak 3 hónap múlva kezdtem el a kezelést és akkor sem lettem terhes!

Mondom próbálok pozitiv lenni,de felkészülök arra is hogy még hosszu lehet az út a babáig!

2013. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉN IS AZON FILÓZOK, HOGY VÁROK 3HÓNAPOT ÉS ÚGY KEZDEM EL, HÁTHA ADDIG BESIKERÜL. VAN, AKINEK A KEZELÉS JTÁN RÖGTÖN ÖSSZEJÖTT A BABA, DE A LEGTÖBBNEK NEM.
2013. márc. 18. 14:24
 4/5 Kitty1977 válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy nem ír fel gyógyszert, mert babát szeretnénk, hanem most műtét után próbálkozzunk, mert most lenne a legjobb ha összejönne.
2013. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most mi is augusztusig próbálkozhatunk, utána kapom a kezelést, de remélem arra már nem lesz szükség.
2013. ápr. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!