Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Tegnap este pozitív lett az ovulációs tesztem, sőt ma reggel is ugyanolyan erős pozitív csík jelent meg. Akkor most mikor van/volt/lesz a peteérésem?

Ma vagyok a ciklusom 16. napján.

Görbém:

[link]

Ma még érdemes együtt lennünk a cél érdekében :-)?

Várom a véleményeket!

2009. szept. 16. 08:48  Privát üzenet  

A válaszok
Akkor van ovuláció amikor először negatív az ovulációs teszt

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. szept. 16. 08:50 Privát üzenet
Rajta van a használatin, de általában a pozitív után 24-36 órán belül megreped a tüsző. Legyetek együtt ma is és holnap is. Meg utána is és így nem késtek le semmit.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. szept. 16. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elég erős mensi görcseim vannak ma reggel óta. Akkor ez azt jelenti, hogy most sem jött össze a baba?
Két napja késik a menszeszem ma reggel az első vizeletemből csináltam egy tesztet az egyik csík erős a másik halványabb terhes lehetek?
Két napja késik a menszeszem ma reggel az első vizeletemből csináltam egy tesztet az egyik csík erős a másik halványabb lett, most csináltam egy másodikat az negatív lett most mi...
NEM ÉRTEM! Ovuteszt tegnap este már majdnem olyan erős mint a controll csík, de a hőm leesett 2nappal ezelőtt reggel volt 36,2, máskor 36,7szokott lenni. Most akkor mikor-van-volt lesz peteérésem?
2Napja erős hányingerem van és megfog jönni érzésem. Elvileg jövőhétre nem várom. Reggel picit meg is szédültem. Nem korai még ilyeneket érezni?
Január 10-ére nem várom a mensim de én olyan rosszul érzem magam a hasam alja fáj erős hányingerem van reggel is este is az ételt nem kivánom tegnap elkezdtem sírni csak úgy nem...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!