Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E vitamin 400 mg. Beszedtem...

E vitamin 400 mg. Beszedtem 30 szemet és késik a mensim tesztem negatív?

Figyelt kérdés
bocs.. már másodszór irom ki ezt a kérdést de még mindig nem jött meg volt más is igy ettől az e vitamintól? a nő doki sokára adott időpontot.
2013. márc. 18. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sok helyen olvastam hogy ez csak egy vitamin, nem késhet attól. Lehet korai terhes vagy és nem mutatja ki még a teszt
2013. márc. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mióta késik?
2013. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 7 hónapban már vagy 230 szemet is beszedtem és mégsem késett tőle egy napot sem, de terhes sem lettem tőle! Segít felépíteni a méhnyálkahártyát amibe a kisbaba beleágyazóik,de a menszeszt nem befolyásolja! Vegyél tesztet és a reggeli vizeletből kimutatja ha terhes vagy!
2013. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
márc 13 ra nem vártam. ma teszteltem egy xepil csíkal és egyből kijött a második vonal de ahogy ki tisztult el is tűnt gondolom akkor negatív?
2013. márc. 18. 10:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Csinálj 2 nap múlva egy másik tesztet!
2013. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
DE JÓÓÓ!!!! Mondtam én hogy teszt kell ugye hogy ugye :)!Ez nagyon jó!!Napról napra szépen erősödni fog!!!! Holnap már ott fog virítani a második! Nem csak megmutatja magát! Gratulálok kismama :)!!!! Nem is tudod milyen szerencsés vagy... én is , én is akarok + tesztet!!!
2013. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy kedves utolsó :)örűlök neki hogy örűlsz de én még nemtudok örűlni mert eltűnt a második csíkom sajna :(
2013. márc. 18. 12:31
 8/15 A kérdező kommentje:
megkérdeztem ma a gyógyszertárban hogy késhet az E vitamintól azt mondták hogy kizárt!! néha olyan görcsök jönnek rám és petefészek szúrkálások hogy azt hiszem mindjárt meg jön de nem már lassan egy hete és a tesztek is két naponta negatívak olyan szomorú vagyok már a nega teztektől ! :(
2013. márc. 18. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet 2 nap múlva!
2013. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ebben a cipőben járok, mint Te, csak nekem még csak két napot késik!
2013. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!