Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes az ananászevést...

Érdemes az ananászevést előtérbe helyezni? Mármint, hoyg negatív kalória. Vagy csak annyit ér, mint gyümölcs, hogy rost és vitamin és nincs plusz benne.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem tudom, ki találta ki ezt a negatív kalória baromságot...

egyébként szerintem ananászt nem érdemes diéta alatt enni, mert nálunk nem nagyon kapható ez a "nyers" ananász, amit meg kell pucolni, stb... csak konzerv. arról meg tudjuk, hogy elég durván cukros lében ázik. szóval én elfelejteném a helyedben

2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nyers ananász jó, konzerv nem. minden tudományt mellőzve
2011. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jó a citrom, kiwi, alma, körte, hagyma.
2011. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

igenis van nyers ananász épp most ettem meg egy felet, pucolni se tart tovább mint két almát. nem is drága, most épp akcióban 300 ft db

egészen felmarta a szájpadlásomat, szóval savas rendesen. más is jó mint negatív kalória?

2011. febr. 22. 17:46
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
az ananasz baromira nem tartozik a negativ kcalos etelek koze...nem mas mint "cukros viz" es foleg nem lehet enni este. Egyel reggeli elott fel oraval ha nagyon szereted de fogyasztoszerkent nem alkalmazhato...
2011. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az ananász nem negatív kalória!
2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
akkor melyik negatív kalória?
2011. febr. 23. 10:12
 8/20 anonim ***** válasza:
pl az uborka vagy a salata
2011. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
[link] :)
2011. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy negatív kalória!!!


Ha valóban ilyen lenne, és csak és kizárólag ezt ennéd, akkor előbb halnál éhen, mint ha nem ennél semmit?


Gondolkozz!


Az ananász meg amúgy elég cukros a gyümölcsök között, szóval csínján vele.

Az egyetlen, ami igaz, hogy felpörgeti az anyagcserét, de nem fogsz tőle önmagában elfogyni!

2011. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!