Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E vitamin 400 mg. Beszedtem...

E vitamin 400 mg. Beszedtem 30 szemet és késik a mensim tesztem negatív?

Figyelt kérdés
bocs.. már másodszór irom ki ezt a kérdést de még mindig nem jött meg volt más is igy ettől az e vitamintól? a nő doki sokára adott időpontot.
2013. márc. 18. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én már egyszer jártam így az E vitaminnal. Akkor is késett 4-5 napot (egyébként nem szokott), és utána jött meg és erősebb is volt kicsit. Kíváncsi vagyok, most mi lesz a történet vége. Egyébként szerintem lehet benne valami, hogy ettől késik, mert ugye az E vit. megerősíti a nyálkahártyát, és talán így nehezebben válik le a méh faláról, vagyis késik. Hm... Nem tudom!
2013. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom hogy ha vérzel akkor jó erős lesz tőle a vérzés és menszesz alatt nem is ajánlatos szedni mert lasabban múlik el! Én legalább is nem szedtem akkor, hiszen akkor mondjuk értelme sincs segíteni a mnyhártya vastagodását! :)
2013. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet azóta Veled, Kedves Kérdező? Én a hasonló cipőben járó vagyok. Nekem nem jött még meg, de a tesztek negatívak. Tipikusan terhes tüneteim vannak (már voltam 3-szor, egy kisfiam született). Nem tudom mi lesz...
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
sajnos ma megjött :( 9 napot késet! szóval lehet tanulni az E vitaminból én már nem is szedem többet mert olyan görcseim vannak és plusz még bele is éltem magam hogy baba lesz.na és a sok negatív tesztek?!és halványak is voltak!sziasztok mindenkinek kitartást.
2013. márc. 21. 15:50
 15/15 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy a vitamintól görcsölsz, mikor nekem 8 napot késett én is nagyon görcsöltem és még vitamint se szedtem
2013. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!