Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma voltam uh-n és találtak...

Ha ma voltam uh-n és találtak egy 22 mm-es és 17 mm-es tüszőt, kb mikor fog megrepedni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szept 8-án voltam uh-n,és a dokim azt mondta hogy kb:2-3nap múlva lesz tüszőrepedésem.Mi nem védekeztünk 9-10-11én sem.Biztos ami biztos.Remélem sikerült.Ha babát szeretnétek,akkor már hajrázhattok,de nagyobb esélye a tüszőrepedéskor van,tehát 2-3nap múlva!Én 22ére nem várom,remélem nem is jön a baba miatt...

Sok szerelmeskedést nektek!!!

2009. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszike:-)

Nektek meg akkor izgalmas babavárást, írd majd meg sikerült e teherbe esned!

Neked hány mm-es tüszőt látott a dokid?

2009. szept. 16. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor biztosabb lehetnél a dolgotokban, ha megkerdezted volna a dokit.Mar nincs ra lehetoseged?Egyebkent valoszinu hogy az a 2-3 nap, de a helyedben sosem vedekeznék-biztos ami biztos:)
2009. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!