Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok, hogyan...

Mit tanácsoltok, hogyan kezeljem? Tanácstalan vagyok! Én elmúltam 35 éves, a párom ősszel lesz 35.

Figyelt kérdés
Ez a második hónap, hogy nem szedem a gyógyszer, babát szeretnénk. Tegnap vettünk még két tízes csomag óvszert. Azt mondja a párom, hogy majd ha sikerül a nyár végén házat vennünk, albérletre nem csinálunk gyereket. Nem vagyok türelmetlen, de nem gondolom, hogy egyből sikerülne és nem tudom meddig akar még védekezni, mindent a háztól tesz függővé.
2013. márc. 18. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
milyen tanácsra vársz? Igen, ideje lenne elkezdeni próbálkozni, elég ostoba hozzáállás, hogy "albérletbe nem akarok gyereket".... miért, a saját ház miben lesz másabb? Az se lesz a tietek, hanem a banké ha hitelre veszitek.
2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
ha most elkezdenétek próbálkozni és ősszel meg tudjátok venni a házat, akkor a bba már oda érkezne, nem albérletbe. ha nem tudjátok megvenni, akkor inkább soha nem lesz gyereketek? valami nagyon sántít a férjed gondolatmenetében. akarja ő egyáltalán?
2013. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
ezt vele beszéld meg légyszi:) szerintem amúgy 1-2 hónap nem számít.
2013. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
A helyedben a sarkamra állnék, és nem hagynám annyiban a dolgot. Nagyon örülhetsz, ha sikerülni fog a baba. Én 30 éves koromig vártam, miszerint ráérek még a babára, most vagyok 35 és egyszerűen nem sikerül, egyre kétségbeesettebb vagyok, túl sokat vártam....Nem leszünk fiatalabbak. Van házam, de inkább fizetném az albérletet, csak lenne gyerekem.
2013. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,pontosan én is ezekkel érveltem.

Igen,szerintem akarja ő is,csak picit olyan mintha félne,együttlétkor is gondosan vigyáz,hogy a gumi időben felkerüljön,sokat beszélünk "prücsökről",mi így becézzük.

2013. márc. 18. 15:05
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem már van két kamasz gyerekem,16 és 14 évesek.

Sajnos a jobb oldalam már nincs meg,se petefészek,se petevezeték.

Igy sem lesz fáklyás menet a terhesség,ha összejön egyáltalán.

2013. márc. 18. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:

együttlétkor is gondosan vigyáz,hogy a gumi időben felkerüljön


ebből nekem nem úgy tűnik, mintha akarná... ráadásul a te állapotodban a teherbeesés valószínűleg nem két hónap lesz és ezt 35 ésves fejjel tuti ő is tudja... szóval, semmi közöm hozzá és tényleg velekellene megbeszélned, nem velünk, de vmi itt nem klappol. neki is van már gyereke?

2013. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neki nincs,és azt vallja,hogy albérletre nem csinálunk gyereket.

A tegnap vett két doboz óvszer kitart kb 1,5 hónapig.

Sajnos nem tudom eldönteni,hogy azt várja,hogy kimenjen a gyógyszer hatása teljesen vagy tényleg csak a házvételre vár.

Ne tudok vele erről érdemben beszélni,mindig a házvételnél lyukadunk ki.

2013. márc. 18. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
készpénzzel veszitek meg a házat? Ha nem, akkor ez a házvásárlás dolog csak kifogás.
2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!