Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon tanácstalan vagyok.3hon...

Nagyon tanácstalan vagyok.3honapja vagyunk együtt a párommal. én 22 ő 27éves. Terhes lettem. Elöször megijedtünk, azt mondtuk elvetetjük, aztán beszélgettünk és nem tudjuk mi legyen szeretnénk is de félünk is. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy csak 3 hónapja vagytok együtt és még szinte most fogjátok csak megismerni egymást,de szerintem ha teheted tartsd meg.Gondolj bele, ha vmi történik veled abortusz közben és soha többé nem lehetne babád...ne legyen, Isten ments,nem kívánom, sosem bocsájtanál meg magadnak.A pasik azért könnyebb helyzetben vannak, nekik biztos lehet még.Fel tudnád/tudnátok nevelni?Szüleid támogatnának?Fúú,nagyon nehéz épkézláb tanácsot adni, de úgy dönts, hogy neked és a babának legyen a legjobb!
2010. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen a szüleink segitenének mindenben azt mondták.Barátom azt mondta nem lenne szive "megölni"
2010. dec. 21. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit rövid idő a 3 hónap,nem ismerhetitek még egy mást eléggé. De már nem vagytok nagyon fiatalok,ha a baba mellett döntötök.

Akkor tartsátok meg,ha eltudjátok tartani,és mindketten akarjátok a babát.

Azt is vegyétek figyelembe,hogy az abortusznak,ha nagyon ritkán is,de lehet meddőség is a következménye.

2010. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen ettől félünk mi is...mert szeretnénk babát,csak nem terveztük.de eddigugy néz ki megtartjuk...csak félek mi lesz ha nem marad velem a párom:(
2010. dec. 21. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A kapcsolat tenyleg fiatal, de megerne veget vetni egy kicsi eletnek emiatt? Raadasul a te -nem csak testi, de lelki- egeszseged is ramehet. Sajnos meg a legerosebb, hosszu kapcsolatoknak is neha szakitas lesz a vege, erre soha nincsen garancia. Bizz benne, hogy nalatok midnen rendben lesz. Az irasodbol nekem az jon le, hogy a baratod rendes ember. Raadasul a szuleitek is mellettetek allnak. :)
2010. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Mi másfél hónapja voltunk együtt (és ismertük egymást) mikor becsúszott a baba. Megtartottuk és azóta is boldogan élünk együtt. :) 35 hetes kismama
2010. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Semmire sincsen biztosíték. A barátnőm a legjobb példa erre. Ő nem akart semmit elkapkodni, kivárt, stb. 7 évig együtt járt a barátjával, aztán összeházasodtak. Kb. 1,5 év múlva megszületett a közös babájuk, akit terveztek, vártak, örültek neki. A gyerek még nincs 2 éves, a szülők 1 éve elváltak...

Szóval lehetsz évekig vkivel együtt, az sem biztosíték, hogy örökre együtt maradtok.

Ha el tudod/tudjátok tartani a babát, a leendő nagyszülők segítenek, és a párod is azt mondta, hogy nem tudná megölni, akkor tartsd meg.

De ez az én saját véleményem, neked kell átgondolnod. Egy gyerek sok lemondással jár. (Bár gondolom ezt te is tudod..)

2010. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Én nem merném megtartani, mert mi van ha ne adj isten szétmentek?

Nekem pl nincs saját lakásom, és nem is tudnék hova menni egy babával, albérletet meg nem tudnék kifizetni a fizumból.

De nagyon jó dolog egy baba, ha megbízható a fiú akkor sok szerencsét!

2010. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Mi a párommal 8hónapja vagyunk együtt, és 5 hónapos pocaklakóm van :)Én 25 éves vagyok a párom 28éves.Az én és az ő családja is támogatnak Minket mindenben.Jelenleg a szüleimnél lakunk és nem tervezzük egyenlőre a költözést, az albérletet.Én sajnos nem dolgozom: a munkanélkülim nemrégen járt le és segélyt kapok, a párom szerencsére dolgozik.

Ha a párom elhagyott volna minket, akkorsem vetettem volna el.Anya vagy, és anya leszel.Gondolj bele milyen szép lesz ha ő viszi a gyűrűs párnát a templomba. :) Ha pedig elhagyna téged, akkor vessen magára, büszke lehet a bizonyítványára.

De nem hiszem hogy elhagyna, hiszen ettől a picitől is sokkal szorosabb lesz a kettőtök kapcsolata.A készülődés, az ultrahangra járás, hallani a kis szívhangját, amikor először megérzed hogy mocorog odabent, és ő is érzi a pocidon keresztül... leírhatatlanul nagyon jó érzés.És ne félj attól hogy nem tudsz semmit, meg hogy tapasztalatlan vagy..én is így voltam, aztán utánaolvastam ahol csak lehetett.

Jó babavárást!

Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!