Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lenne a második inszeminá...

Most lenne a második inszemináció, de az alábbiak alapján nem tudom van-e értelme?

Figyelt kérdés

A tüszők rendben vannak, de az eddigi stimulációk során a méhnyálkahártyám az UH-k szerint mindössze csak 6-7 mm-es.

Több helyen olvastam, hogy a vastagításra nagyon jó a méhpempő. Kipróbáltam, (a kapszulás fajtáját kaptam csak) de a mai vizsgálat szerint (ciklus 10. napja) is csak 7 mm.

Az orvos azt mondta ez elég vékonyka de megcsinálja az inszemet két nap múlva.

Én ezt nem értem, hogy akkor miért? Több vélemény szerint a beágyazódáshoz min. 10 mm kéne. Nekem soha, a ciklusom semmelyik fázisában nem volt még ennyi.

Az volt a gond, hogy nem igazi méhpempőt szedtem? Egyáltalán lehet azt valahol kapni, mert én voltam bioboltban, piacon, de semmi.

Mit tehetnék? Nagyon el vagyok keseredve... :(

Már az is eszembe jutott, hogy lemondom az inszemet... Vagy az orvos csak azért csinálná, hogy megkaphassa a "borítékját"?


2009. szept. 16. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel stimulàltak eddig ? Mert ha Clostival akkor lehet ,hogy gyògyszer vàltàs jòt tenne ,mert a Closti elvèkonyítja a nyàlkahàrtyàt. A 10. napon a 7mm amùgy nem olyan rossz ès a beàgyazodàsig mèg vastagodhat. Pròbàld ki mèg a palàstfü teàt vagy cseppeket de csak a Pè utàn .
2009. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy időt szakítottál a válaszra, kedves vagy!

A Budai Meddőségibe járunk, nem closty-val, hanem ún. Menopur injekciót kapok mindennap, 1 ampullával.

A closty-ról ezt már én is hallottam, sok egyéb más negatív mellékhatással együtt.

2009. szept. 16. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!