Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy vilag dolt ma ossze...

Egy vilag dolt ma ossze bennem! Pco gyanut diagnoztizalt az orvos. Kerlek mondjatok hogy lehet babam? Merckformint irt fel a doki 2-szer kell szednem naponta

Figyelt kérdés
kerlek adjatok valami jo tanacsot
2013. márc. 18. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
3. napi hormonjaid milyenek? Milyen merckformint kapsz? Hágy grammos ch diétát kell tartani?
2013. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma teszteltem pozitívat PCO-val :) Hármas kezelést tartottam, gond nélkül sikerült! :) Nem kell elkeseredni! A PCOS/IR diagnózis nekem rendszert, sportot, egészséget és babát hozott, majdnem örülök neki, nincs több éhségroham, túlsúly, hajhullás, csodás minden! Fel a fejjel, neked is minden rendben lesz! :)) Ha diéta mozgás tanács kell, írj nyugodtan, akár privit is! :)
2013. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly julius 11-en kezdtem a harmas kezelest, nov. 28.-an jott meg utoljara, szerdan toltom a 16. hetet. Eddig minden a legnagyobb rendben. En is pont igy reagaltam mikor a doki bekozolte a cisztas petefeszket. En mar azt is mondtam a ferjemnek, hogy valjunk el, es keressen olyat aki tud meg szulni neki gyereket (mar van egy lanyunk). Ahhoz kepest megis sikerult, megmeg eleg gyorsan, ugyhogy semmi sincs veszve, tudom, hosszu, es belathatatlan az ut, en is igy lattam, de gyorsabban teltek a honapok mint gondoltam. Es azota meg gyorsabb miota megvan a pocaklako :)
2013. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyanú az csak egy dolog, nekem is diagnosztizálták, mert olyan szerkezetű volt a méhem és a petefészkem, és hónapokig nem menstruáltam. Aztán kb 1 év múlva teherbe estem (nem addig tartott a próbálkozás, jóval a diagnózis után kezdtük el a projektet, és 5 hónap múlva pozitívat teszteltem). Az orvos erre annyit mondott, jó hír, ha terhes, akkor nem PCO-s, csak a szerkezet volt olyan. Köszi, ezek szerint vaklárma volt. Menj el egy másik orvoshoz is, ha az megnyugtat, és ne add fel a reményt.
2013. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Legalább tudjátok, hogy mi a baj, és ráadásul nem is olyan nehéz kezelni. Csupán egészséges életmód kell hozzá, ami más téren sem lesz hátrány a későbbiekben.
2013. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!