Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, mennyi folyadékot...

Kismamik, mennyi folyadékot isztok naponta? Hány hetesek vagytok? Errő orvos mondott valamit Nektek?

Figyelt kérdés
31 hetesek vagyunk, lassan 32. Sokszor azt veszem észre, hogy alig iszom, olyankor megvan a böjtje, mert bedagad a bokám és magasabb lesz a vérnyomásom. Nagyon oda kell figyelnem, hogy igyak, ma már megittam 2 liter folyadékot, de majd bele haltam. :) Nagyon nem megy a dolog. Ti hogy oldjátok meg?
2010. márc. 23. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból 3 liter a napi folyadékigényem, de a 30. hét környékén én nagyon szenvedtem, hogy magamba erőltessek 1 litert. Nekem a leves evés jött be és gyümöcsteát iszom. Ha úgy van kedvem, akkor megcsinálom reggel egy kancsóba, de van mikor melegen kívánom és többször is csinálok 1-1 bögre teát! 40 hetes vagyok most
2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szio!

Én másfél 2 litert ittam, vagyis magamba erőltettem.Mióta voltam a 12 UH-án azóta 3 litert iszom,mert azt mondta az orvosom kevés a magzatvíz.Így kevés a picinek a víz és nem tud olyan jól mozogni..

Igyak meg minimum 2 és fél litert vagy 3 litert az még jobb.Ugyanis a magzatvíz 24 óra alatt teljessen kicserélődik.Nagyon utálom már a vízet ezért a 100%rostos gyümölcslét keverem ásványvízzel,néha citromlével,vagy én is teát iszom.Nehéz leeröltetnem a 3 litert de a babára gondolok és így kicsit könnyebb.Próbáld meg gondolj te is a babucira hátha jobb lesz neked is.Jó babavárást és könnyü szűlést kívánok 13+5 kismami

2010. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy vagyok mint te.Ellennék napi 3dl folyadékon is...de muszáj inni,mindig le is tol a doki hogy nemiszok,de egyszerűen nembírok,mindig úgykell magamba eröltetni,de sokszor van úgy hogy már visszafele jön,annyira nem esik jól,igyak bármit is..én ha nem vagyok szomjas,nemtudok inni.És így is csak napi max 1,5 2l-t tudok inni.De én is a babóra gondolok,hogy neki kell,muszáj hogy igyak,ezért akármennyire is nemkívánom,iszok,de ennél többet ígyse tudok.Sajnos én még leveses se vagyok,így még nehezebb:S (19h)
2010. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 14 hetesek vagyunk, és nekem szerencsém van ilyen téren.A terhesség előtt is rengeteget ittam, valahogy így érzem magam jól.Kaja nélkül megvoltam, de anélkül, hogy ne lett volna nálam valami innivaló, még az utcára sem tettem ki a lábam.Nem igazán tudom követni, mennyit iszom, de a napi 2-2,5 l az stabilan megvan.Próbálj meg sokszor keveset inni, ne egyszerre sokat, és akkor nem fogsz ettől szenvedni.
2010. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!