Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességmegtartás céljából...

Terhességmegtartás céljából 10 napig progeszteront szedtem, ovulációs időszakban. Abbahagytam, azóta sem jött meg a menszim, a tesztjeim sorra negatívak. Lehet a hormonháztartásom megbomlott, vagy lehet mégis ebből baba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a melleim feszülnek és éhes vagyok folyamatosan de semmi egyéb, máskor fejfájás, alhasi görcsök, fáradtság igaz az evészet menszi előtt rám szokott törni máskor is :-)
2013. márc. 18. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt talán annak az orvosnak kellene megválaszolnia, aki felírta neked a gyógyszert. Gondolom/remélem orvos írta fel, megfelelő indokkal?
2013. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze, csak nehéz időpontot kapni nála, gondoltam addig míg sikerül hátha volt már valakinek hasonló tapasztalata
2013. márc. 18. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta késik amúgy? Mert ha 1 hétnél nem több a késés, akkor nem kell aggódnod, a progeszteron kitolhatja a ciklust!! Ezzel is segítheti a beágyazódást!
2013. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Terhességmegtartás céljából? Milyen idős terhes vagy hogy ezt írták fel?
2013. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

BocsÁnat elírtam, teherbeesés nem terhességmegtartás :-)) Köszi


még csak 4 napot késett de eddig már legalább egy, sokszor két héttel előtte mindenféle töneteim voltak, hogy közeledik az idő. Most semmi csak a mellfeszülés és az éhesség

2013. márc. 18. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor még semmi gond nincs! Ha még ennyit késik legalább akkor keresd fel a dokit! hidd el csak kitolja a ciklust... Mivel a progi hiány leggyakoribb tünete, hogy rövid a luteális fázis, ezért ha elkezded szedni akkor megnyúlik.. így esélyt adva a beágyazódásra! Nekem meg amúgy is csak egy hét késéssel mutatta ki pont a rövid luteális fázis miatt a teszt a terhességet!
2013. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ. megpróbálok nyugton maradni és kivárni, hogy mi a helyzet :-)
2013. márc. 18. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
A progi abbahagyása után 4-5 legalább szokot lenni amíg megjön.
2013. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2013. márc. 18. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!