Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nők! Miért akartok minél...

Nők! Miért akartok minél előbb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nők! ha a párotokkal megbeszélve beindul a babaprojekt, miért akartok minél előbb teherbe esni? arra nem gondoltatok hogy nekünk férfiaknak azért ez nagy öröm,a sok sex( nekem nem adatott meg, mert a feleségem a 2. hónapban megfogant:(

2013. márc. 19. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy normális párkapcsolatban nem csak babaprojekt miatt van sok szex...
2013. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én első hónapban megfogantam, de páromnak nincs panaszra oka, akármikor a csillagokba juttatom... biztos minden oké nálatok?
2013. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de miután megfogant eléggé megcsappan:(
2013. márc. 19. 12:48
 4/19 krisztivan ***** válasza:
85%
Szar lehet neked,hogy csak a gyerek csinálásig "látsz".És még szarabb a párodnak,hogy neki meg te jutottál:-((
2013. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyerek projekt elött is nagyon sürün csináltuk.

Azt kell mondanom a férjemnek 4 év jutott sok szexre. Akkor fogant a lányunk és sajnos veszélyetetett terhes voltam szinte végig, így eléggé megcsappant. de 6 héttel a szülés után csak úgy egymásnak estünk, és szinte utánna is vissza állt, szuperül. második lányunknál már ilyen gond nem volt, ott is a terhesség alatt kicsit kevesebb lett, de utánna szuperül vissza állt.


Sajnálom, hogy nektek megromlott a kapcsolatotok. szerintem erröl beszélj a feleségeddel.

2013. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, előtte nem szexeltetek, vagy mi? Csak és kizárólag gyereknemzés céljából?
2013. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nem panaszkodom, minden oké egyébként, csak arra lennék kiváncsi hogy miért kell minél hamarabb teherbe esni?

hallok egy ként történetet hogy x idő után még mindig nem sikerült, de ha a pasit megkérdezzük akkor gondolom ő azért örül neki, vagy nem? olyan válaszoljon akinél hasonló a helyzet. köszi

2013. márc. 19. 12:54
 8/19 A kérdező kommentje:
2013. márc. 19. 12:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akartad ezt a gyereket? Mert nekem ez érződik át... Egy párkapcsolatban rendszeres a szex, és jó is, amikor pedig elhatározzák, hogy _gyereket akarnak_, akkor azt _akarják_, nem a jövőben, vagy két év múlva, hanem akkor, amikor eldöntötték, hisz ezért is próbálkoznak. Te azt gondoltad, hogy a próbálkozás néhány év szabad szexet jelent gumi nélkül, nem terhességet és gyereket?
2013. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én se értem, előtte nem szexeltetek vagy hogy? Egy normál kapcsolatban "gyereknemzés" előtt is gyakori szex van és amikor elülnek a hormonális dolgok (kinek mikor) akkor visszatér minden a rendes kerékvágásba, vagy hát nagyrészt.

És hogy ha belevágtok a babaprojektbe miért akar mielőbb teherbeesni? Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy ha nekiülsz a vacsorának miért akarod mielőbb hogy az étel a szervezetedbe jusson...

2013. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!