Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit vagy Hipp Natal....

Elevit vagy Hipp Natal. Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok terhes,csak szeretném tudni melyik az a vitamin,amelyik jobb.

Az Elevit-ről rengeteg rosszat olvastam,alig volt pozitív vélemény,hogy vki még nem is esett teherbe de már szorulása volt,rosszul érezte magát,nem tudta lenyelni stb...A Hipp Natal pedig szinte gyümölcsből áll és elvileg túl sok gondot nem okozhat.Tanácstalan vagyok.Szerintetek?



2013. márc. 20. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a lányommal mindkettőt próbáltam. Az Elevittől nagyon éhes voltam folyamatosan, áttértem a hipp natal-ra mondtam az orvosomnak, ő közölte, inkább szedjek femibiont....aztán végül azt szedtem. Most a ketteskét várom, megint femibionozok, nekem bevált.
2013. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én elevitet szedek, semmi bajom. dokim szerint tök mindegy, annyit mondott, ha elfogy, vegyek femibiont, azt nagyon szeretik a dokik:) szerintem is mindegy amúgy, elsőre érdemes a kisebb kiszerelést megvenni, ha te is pl. hánynál az elevittől, vagy rosszul lennél, ne kelljen még bevenned 70 db-ot.
2013. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha terhesvitamint szeretnél szedni, akkor a Gravidát vagy a Femibiont ajánlom.
2013. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még csak tervezzük a párommal,első baba lenne
2013. márc. 20. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha terhesvitami, én a LAdeavit-re szavazok. Ugyanúgy van benne omega3 stb, mint a femibionban csak egy bogyó, nem 2, mellesleg olcsóbb is. Én is szedtem Femibiont az nem jött be, éhes voltam, hányingerem volt tőle. A Gravidától szintén, az Elevittől állandóan éhes voltam. Szóval, ha vitamin, akkor Ladeavit
2013. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sumergo ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt az Elevittel. Igaz a többiben jód van, azokat nem is szedhettem volna, így nem is tudok róluk véleményt mondani. Egyébként egetverő különbség nincs köztük. (A 16. héttől csak kétnaponta szedtem.)
2013. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Hipp Natalt szedtem, azt is csak félidőig. Gyönyörű, 3900 grammos, 55 cm-es fiam született. Az Elevitről én sem hallottam még jót és nekem szimpatikus volt, hogy a Hipp Natal gyümölcsökből áll. Ráadásul nekem ízlett is.
2013. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!