Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteronszint és...

Alacsony progeszteronszint és Womens cream?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk a párommal, viszont alacsony a progeszteronszintem. Hallottam a fent említett krémről, meg is rendeltem. Azoktól kérdezném, akik már használták a krémet, hogy a 12-26. napig kell kenni és a 26. napon csináltatok tesztet? Mert úgy tudom, ha sikerült a teherbeesés, akkor nem szabad abbahagyni és a 12. hétig kenni kell.

Kérdezném, kinek mennyi idő múlva hozta meg az eredményt a krém?


2013. márc. 20. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon jó krém annak, aki progi hiányban (ösztrogén dominanciában) szenved. Ciklus hosszodtól függ, hogy mikor kell elkezdeni kenni. Barátnőm állandóan barnázgatott mensi előtt, neki három hónapon belül babát hozott. Hogy a krém volt-e, ki tudja, mindenestre használta, mielőtt teherbe esett. Ha pozit tesztelsz nem várt napján, kend tovább. Ha egy-két nap kimarad, nem hinném, hogy probléma lesz belőle, de minenképpen használd pozi teszt után.
2013. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem az ösztrogén 3x, a progeszteron meg alacsony. Lehet, hogy ez okozza a foltos hajhullásomat, mivel minden más vizsgálat negatív ...
2013. márc. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!