Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy az orvos...

Előfordulhat hogy az orvos nem "látja" hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8. napja tartó barnázásom van és már 3 napja nem jön meg rendesen a menstruációm.A ciklusom elején 8 napig szteroidot kellet szednem ( 3 napig 8 ml-t utána még 4 napig 4ml-t) Ma voltam orvosnál de csak kézzel vizsgált meg azt mondta valoszinüleg a gyogyszer miatt nem jött meg. Az elő fordul hogy nem érzi/látja hogy terhes vagyok?
2013. márc. 21. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán van esély arra hogy így terhes legyek?
2013. márc. 21. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélyed lehet rá, de ha csak kézzel vizsgált meg, úgy nem valószínű, hogy észreveszi a terhességet. A korai 1-2 hetes terhességet még hüvelyi ultrahanggal sem lehet kiszűrni.
2013. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy terhes lennél, de azért nincs kizárva! A steroidtól simán késhet!!! Anyósom igaz 32mg-os dózist kapott rákos végstádiumban, és teljesen elmúlt neki...
2013. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mire gondojak, még soha nem maradt ki a menstruációm, mindig olyan pontos szokott lenni hogy tényleg órát lehetne hozzá igazítani...:-) most meg ez a pecsételgetés...hát nem tudom de az az érdekes hogy néha görcsölget a hasam de semmi ugyan úgy csak "barnázás" van. köszönöm a válaszomat azért ha valakinek van még tapasztalata vagy"ötlete" örülnék ha írna.
2013. márc. 21. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, de valószínű, hogy az orvosodnak lesz igaza, és a gyógyszer kavarta meg a ciklusodat. Vagy az a betegség, amire a szteroidot kaptad. Amúgy az orvos vizsgálattal is meg tudja állapítani a méh nagyságából, és a méhszáj állapotából, ha reális lehetősége van a terhességnek. Amikor még nem volt uh, illetve nem volt ennyire mindennapos a használata, akkor is meg tudták állapítani.
2013. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!