Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek bejött már a fiú-lán...

Valakinek bejött már a fiú-lány tervező a ciklus.hu szerint? Mikor kell együtt lenni, ha a fiúkat nem tudom kihordani, mert nem maradnak meg és lánnyal szeretnék próbálkozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem amit a ciklus.hu-n írnak nem valós. Viszont visszamenőleg megnéztem a kínai naptárat, és mindkét gyerekemet megjósolta. 19 évesen fiút jósolt, és fiú is lett, 25 éses koromra lányt jósolt, és kislány lett. Most 30 éves vagyok, és szintn kislányt jósol, remélem ez is össze jön. :)
2009. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam a hüvelyöblités jött be!Fiu szódabikarbónás lány ecetes!erről hallottál már?
2009. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

8:56

Ez micsoda?Valamit hallottam erről,de hogy is van ez??

Bocs hogy beleszóltam

2009. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyan bejött a ciklus.hu szerint, de az ottani saccolás sem biztos. Nekem talán azért volt nagyobb esélyem a kukisra, mert épp pé napján voltunk együtt


22 hetes km

2009. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a tüszőrepedés napján és utána voltunk együtt és kislányunk lesz. A kínai naptár nekem fiút jósolt. Hát az nem jött be... :)

Ez a férfin múlik hogy milyen nemű lesz a baba. (kromoszómák)

Minden jót kívánok!

37 hetes pocis

2009. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8:56vok ősi módszer mert az x kromoszómák a savas közegben tovább életképesek mig az yok a lugosat szeretik!én 2 fiu után próbálkoztam és kislány lett a 3. de lehet nem emiatt de ha mégis?1 próbát megér!
2009. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem tudom mi jönne be. Lehet, hogy inkább a sorsra kell bíznom? :)
2009. szept. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!