Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovulációs teszt...

Pozitív ovulációs teszt eredmény, mikor legyünk együtt? Görbe lentebb

Figyelt kérdés

[link]


Első hónap, hogy tesztelek, a hőm még nem esett le, várjam meg és majd akkor, vagy ma este, holnap reggel? Mikor legyünk együtt, hogy végre sikerüljön?


2013. márc. 22. 18:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez a görbém, csak úgy megörültem a pozitív eredménynek, hogy rosszat linkeltem :)


[link]

2013. márc. 22. 19:01
 2/11 anonim ***** válasza:

Linkeld be jól:)


A pozi ovu teszt azt jelenti, hogy a kövi 24-28 órában lesz peteérésed. Szóval ha pozi, akkor rá lehet startolni, úgy tuti nem késitek le. Az első nega ovu teszt jelzi (a pozik után), hogy peteérésed van. Szóval az első negatív ovutesztes napon van. A görbédre kíváncsi lennék azért:)

2013. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*jav: 24-48 órán belül
2013. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na, így már jó lesz, tiszta dili vagyok :)


[link]

2013. márc. 22. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a görbe szerint még valóban nem volt PÉ-d, legalábbis még nem látszik. Sztem ma húzzatok bele, mert a pozi ovuteszt bizony már jelzi, hogy hamarosan lesz. Holnap után is legyetek együtt, és így tuti elcsípitek. Ovu teszt alapján azt mondanám, hogy holnap, vagy azután lesz PÉ-d. Sok sikert:) De tesztelj továbbra is, és akkor egyértelmű lesz.
2013. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy ez friss délutáni pozi ovu teszt?
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen friss, minden nap este 7 körül csinálom, mert azt olvastam, hogy kb. ugyanabban az időben kell, és hétre általában mindig hazaérünk.
2013. márc. 22. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó, tuti elcsípitek:)
2013. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teljesen pozitív, mert bár elolvastam, hogy 5 perc után már nem értékelhető a teszt,és már 5 perc után is picit sötétebb volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík, de mostanra már sokkal erősebb. A negatív tesztjeim, most is negatívak, nem erősödött egy hajszálnyit sem a T csík.
2013. márc. 22. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ma este is már lehetőleg bújjatok össze, de ha nem, akkor is 2 naponta. Mi is szigorúan betartottuk ezt a termékeny időszakban, mikor pozitívak voltak az ovu tesztek (3-4 napig), és összejött a baba.

De az már más, hogy nem lesz boldog befejezés, ugyanis 5 hetesen elvetéltem:(

2 naponta legyetek együtt és tuti lesz a siker!

2013. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!