Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hónaljban mért hő tényleg...

A hónaljban mért hő tényleg nem jó? Ill. ovu napján, amikor felugrik, mikor érdemes együtt lenni a pozitív eredmény érdekében? Még akkor reggel, vagy még este se késő?

Figyelt kérdés
4. hónapja próbálkozunk, 2. hónapja mérem a hőmet, viszont mindig hónaljban, mert csak most olvastam, hogy ott nem jó, de a görbém számomra teljesen érthető, előző hónapban, ovu napján felugrott, majd amikor sajnos megjött leesett.
2013. febr. 13. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Megmutatod a görbéd?

Egyébként általában az a baja hónaljban mért hővel, hogy teljesen cikkcakkos lesz a görbe tőle. Nem elég pontos.

De ha úgy is látszott...

De inkább hüvelyben, szájban vagy végbélben mérd!

Az ovu napja nem az, amikor felugrik, hanem az előtte lévő nap. Szóval még a felugrás előtt kellene együtt lenni, mert a petesejt csak 12-24 óráig él.

2013. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2013. febr. 13. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző görbédre gondoltam:)
2013. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a mostani görbém, az előzőt még nem mértem minden nap, ezt viszont már igen.
2013. febr. 13. 21:00
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen, de ez még elég gáz, itt még csak a várható ovu előtt kezdtem mérni...

2013. febr. 13. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
hónaaljban nem jó sajnos. innen okosodj: www.babatervezok.otthona.net
2013. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hónaljban mérd.

A görbén egyébként nagyon rövid a luteális szakasz (ovu és menzesz közötti idő), de lehet csak a helytelen mérés miatt ilyen a görbe.

2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, most hamarabb jött meg (ami még sose történt velem), eddig mindig 31-32 napos ciklusaim voltak, ez meg csak 25 napos volt.
2013. febr. 13. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt tüszőrepid ebben a hónapban!

Ez a görbe nem tul jó,mérd hüvelyben,sokkal megbizhatóbb!

Én ott mértem,higanyossal és reggel kikelés előtt!Mindig ugyanabban az időben,akkor aztán tényleg szépen megmutatja!

Ovu elött kell együtt lenni,ha ovu után felugrik a hőd,akkor már nincs sok esély rá,mindig előtte!

35hkm

2013. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Honnan fogom tudni, hogy mikor van a jó időpont, ha amikor felugrik már nem jó??? Segítsetek légyszi!


Köszönöm!

2013. febr. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!