Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után vérzés, és...

Pozitív teszt után vérzés, és negatív tesztek. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Egy hónapja hagytam abba a diane35 nevű fog.gátló szedését. Az esemény utáni 11. napon (ami a menzesz elmaradásának napja volt) csináltam az első tesztet (predicator early) ami negatív lett. Továbbra se jött meg ezért két nappal később csináltam reggeli első vizeletből még1 tesztet (szintén predicator early) ami viszont pozitív lett. Azonnal rohantam az orvsohoz, aki ultrahanggal megvizsgált,nem látott semmit (szerencsére cisztát sem) és a papíron az szerepelt hogy a méhnyálkahártya 4 mm. Rá pár órával később megjött... Másnap reggeli első vizeletből csináltam még1 teszet (x-epil) ami negatív lett. Az első napon normális mennyiségű, élénkpiros volt a vérzés, enyhe, alig számottevő görcsök kíséretében, következő nap gyengült, harmadik nap már csak barnázás volt, mára elmúlt. Ma reggel ismét csináltam egy tesztet reggeli első vizeletből, ami szintén negatív lett.

Mi lehetet ez? Spontán vetélés? Vagy csak rossz volt a teszt? Holnap megyek vissza a dokihoz, de érdekelne hogy másnak is volt-e hasonló tapasztalata.



2013. márc. 25. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem rossz volt a teszt, vagy valami befolyásolta, vagy rosszul láttad (bocsi), 4 mm nyálkahártyával kizártnak tartom, hogy volt ott valami.
2013. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az utolsó teszt egy digi clearblue volt
2013. márc. 25. 09:13
 3/7 A kérdező kommentje:
a pozitív az bár halványabban mint a kontrollcsík, de egyértelműen pozitív volt, dokinak is elvittem a teszteket megmutatni
2013. márc. 25. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor rossz volt, tényleg passz, de szerintem 4 mm-es nyálkahártyával nem vagy és nem is lehetsz terhes, főleg hogy a menses igazolta. ez nem vetélés volt, hajrá a következő hónapban.
2013. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint mégiscsak léteznek fals pozitív tesztek?:S
2013. márc. 25. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de amúgy ez számít? az is lehet, megpróbált ott maradni, termelt egy kis hcg-t, de nem maradt ott. ezért mondják, nem jó késés előtt tesztelni, mert még bármi lehet. és tényleg!
2013. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a pozitív tesztnél már 3. napja késett. Mindegy, csak azért aggódtam leginkább mert pozi utáni vérzés simán jelenthet méhen kívüli terhességet, de gondolom hogy akkor a ma reggeli tesztnek már elég egyértelműen pozitívnak kellett volna lennie (ez már az esemény utáni 17. nap)
2013. márc. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!