Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt, láttok rajta 2....

Xepil teszt, láttok rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés

3 percet vártam akkor nem jelent meg..utána nem is néztem majd mikor ránéztem h kidobom ilyen volt... ez vmi? 1 hete késik...

[link]


2013. márc. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
xepilnél van vmi jobb,ami érzékenyebb? eddig csak ezzel csináltam,de ha van ami jobban kimutatja vennék..csak nem ismerem őket
2013. márc. 25. 10:53
 12/44 anonim ***** válasza:
Clear Blue, engem az még soha nem csapott be! (bár hozzáteszem más tesztek sem).
2013. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. a második mivel gyárilag ott van, így a nedvességtől, vizelettől átüthet, de ez nem pozitív teszt!
2013. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Én is látok valamit,de elég maszatos. Szerintem is végy másfajta tesztet, clearbluet mondjuk, és lődd el, aztán várjuk a képet:-)
2013. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

hát vettem dn-be, nem tudom milyen teszt..most csináltam meg..hát lehet csak a képzeletem csap be.. negába tettem át, hát ha akarom látom a 2. csikot ha nem akkor nem :)


[link]

2013. márc. 25. 12:46
 16/44 anonim ***** válasza:
Mintha valóban lenne mindkettőn halvány csíkocska. Nem tudnád simán feltenni, nem negatívba?
2013. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Én mindegyiken látok halovány 2. csíkot.
2013. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
én is látom mindkét teszten a második csíkot
2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Már nem tudom sajnos fotózni..hát mindenesetre szerdára bejelentkeztem dokihoz. Ha késik csak ha télleg van vmi..ott kiderűl !köszi csajok !!
2013. márc. 25. 13:02
 20/44 anonim ***** válasza:

Én is látom a halvány csikot nekem is halvány volt nagyon de pont a mensim napján amikor 4 hetes..

5 hetesen csináltam egy tesztet gravi hcg gyógyszertárban kapni és egyforma volt mind a 2 csik és szinte egyből kijött mind a kettő..

Probáld meg azt a tesztet...engem soha nem csapott be..igaz a lily sem a rossmanos az lett nagyon halvány a 4.héten..lehet késői péd volt azért ilyen halvány ..5.héten erősebbnek kéne lenni..drukkolok remélem baba irj majd..))

egy 3 éves csaj anyuja és egy leendő kismama.)

2013. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!