Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt, láttok rajta 2....

Xepil teszt, láttok rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés

3 percet vártam akkor nem jelent meg..utána nem is néztem majd mikor ránéztem h kidobom ilyen volt... ez vmi? 1 hete késik...

[link]


2013. márc. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Én is látom de nagyon halvány még, ha szerdán mész dokihoz még semmit se fog látni mert nagyon nagyon fiatal terhesség lehet.

Nekem 3 gyerekem van ( 2 itt, 1 pocakban) és 2 középidő után jóval sikerült, így mikor vártam a mensit még tök negatív volt a teszt majd 3-4 nap múlva ilyen iszonyú halvány volt mint a tied. 3-4 napra rá mentem dokihoz SEMMIT se látott csak vastag nyálkahártyát és azt mondta mensizni fogok hamarosan. Persze nem jött meg továbbra se így vártam még egy hetet és akkor újra elmentem és bár hasi uh-t csináltak de még mindig csak petezsákot láttak (tehát a halványka teszttől számítva 10 napra!) és ezután 3-4 nappal mentem megint (akkor már magánba) és ott már látszott szívműködés és 6 hét egy két napnak írták a leleten.

Szóval ha még nem lát semmit majd az orvos de neked továbbra sem jön meg, akkor azért még lehetsz babás.

2013. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! a dokit azért akarom, mert első körbe a kimaradt menzi kontra negativ tesztek...szerda reggel lövök mégegy tesztet..ha esetleg szintén halvány pozi..lehet várok még a dokival..ha nega, akkor mindenképp akarok menni ! tünetem nincs, csak a mellbimbóm bazi érzékeny, de semmi tipikus egyéb tünet... hát kezd érdekes lenni :)
2013. márc. 25. 13:27
 23/44 anonim ***** válasza:
21 vagyok hihihi igen ezt valahogy természetesnek vettem (magamból indulok ki) hogy addig még ellősz vagy 2 tesztet hogy BIZTOS pozi e :) de ha így marad sőt erősödik akkor kicsit várnék én is hogy már tényleg lásson is vmit az orvos, ha nem lát semmit, úgyis visszahív egy hét múlvára. Szorítok:)
2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
köszi 21es :) akkor 2 nap és többet tudok, írok majd, remélem lesz aki visszanéz rám ! :)
2013. márc. 25. 13:48
 25/44 anonim ***** válasza:
Drukk! :)
2013. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék hozzátok,nagyon szurkolok neked én nagyítás nélkül hirtelen rá nézve is láttam a 2.csíkot,én holnap megyek dokihoz,mert 17.-én kellett volna megjönnie,de semmi,múlt hónapban is csak 1 napig volt valami,nagyon reménykedem én is hátha összejött most,Neked is megy a drukk!!
2013. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Ez 2 halvány POZITÍV teszt!!!
2013. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! nem merem elbizni magam...rendeltem vateráról szerintem a hó miatt holnap nem de szerdán megjön és tesztelek. sajnos szerdán nem tudok orvoshoz menni mégse mert kedd helyett szerda 24 órázom..a hó miatt..így a doki jöv hét szerda sajnos....de addig legalább tesztelhetek és ha pozi lenne akkor nem is kell egyenlőre mennem hozzá! aki irta h holnap megy irjon!!! teszteltél te is??
2013. márc. 25. 21:35
 29/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!! Száradási csík !! :) :) nekem megtette :) MAi tesztjeim, 10es és 25 ös :)


[link]

2013. márc. 28. 08:01
 30/44 anonim ***** válasza:
Hú! :) ez +! Grat!
2013. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!