Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett a menstruációm 6napot,...

Késett a menstruációm 6napot, teszteltem halvány+ lett. Aztán megjött, rettenetesen görcsöltem (soha nm szoktam) és nem rendes vér volt hanem véresfolyás 1napig, éjszaka nagyon megindult azóta alig alig van (4. napja ma). Most akkor baba vagy nem?

Figyelt kérdés
Előtte szúrkált az alhasam, szédültem nagyon fáj a mellem, gyakran járok a wc-re ingerültebb és érzékenyebb lettem. Most akkor mi lehet ez?
2013. márc. 25. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
orvosnál nem voltál még????
2013. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, úgy gondoltam várok még megszűnik ez csinálok egy újabb tesztet és ha pozi ha nega rögtön elmegyek!
2013. márc. 25. 11:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon véreztél valószínű, hogy elment a baba.

Gyakran megesik ez, ne aggódj.

azért orvoshoz menj el, hogy megnézze, teljesen kitisztultál-e, vagy szükséges-e kaparás.


Sőt, kicsi az esély, de még az is lehet, hogy megmaradt a baba, csak valami más miatt véreztél.

2013. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majd nem ugyanigy vagyok :/ halvany pozi tesztem volt (ami egybol megjelent) cicik fajtak, poci huzodott, apro gorcsok szedules, hanyinger...24.napon csinaltam 28napos a ciklusom.. Erre 26an este elkezdett megjonni ilyen rozsaszines vmi volt majd masnap egesznap barna ejjel mint aki disznoolesben volt most meg csillapodott :/ nem ertem... Tervezzuk a kistesot de nem vagyunk ragorcsolve h most aztan azonnal igy nem hinnem h bebeszeltem a tuneteket.. Most is iszonyat gorcsolok, cicik is szetdurranak... Gondoltam csinalok tesztet negativ.. Ha elmulik megyek dokihoz :/
2013. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképpen el megyek! A párommal folyamatosan próbálkozunk. Ilyenkor nem érdemes még tesztelni ugye? Itt a fiókomban a teszt és nagyon megszeretném már csinálni, de várnom kellene még elmúlik ugye?Ha várnom kell mennyi idő után csináljam meg?
2013. márc. 25. 11:54
 6/17 anonim ***** válasza:
milyen tesztet csináltál?
2013. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi is ugyan így vagyunk. Én sem beszéltem be a tüneteket, mivel mi sem vagyunk úgy rágörcsölve. Sosem védekezünk úgyhogy bármikor megeshetek. De most úgy beleéltük magunkat, hogy összejött aztán csalódás mikor "megjött". :(
2013. márc. 25. 11:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Én csináltam Lilly-t és Clearblue-t is most pedig Apothekers tesztem van. Mivel külföldön élek és itt nincs Lilly és Gabriel általában azt használtam otthon.
2013. márc. 25. 11:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod,a vér nem befolyásolja az értéket.
2013. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor reggel megcsinálok egyet mert 2darabos és a következőt majd máskor :) Bárcsak baba lenne!
2013. márc. 25. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!