Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 nap alatt a petezsák 5...

10 nap alatt a petezsák 5 mm-ről 11,8-ra nőtt. Tehát most vagyok kb.5 hetes. Ez normális növekedésnek számít? Éjszaka mosdóba voltam, a wc papíron egy halvány barna folyás féle volt, azóta megtöröltem, és azóta semmi.

Figyelt kérdés
Pedig félóránként lesem persze,mert már volt egy vetélésem, bár akkor vérzéssel kezdődött.Ezt már barnázásnak hívják?Voltam amúgy ma dokinál UH-n, Utrogestán-t emelte 2x1-ről 3x1-re.Jártatok már így,megmaradt a baba?
2010. júl. 15. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 13 hetes vagyok és az első hetektől vérezgettem.Hetente nézett a dokim,de nem talált semmi bajt.Gyógyszert kaptam rá,de az sem segített.Egy hete hagytam abba,mert 12. hétig lehet szedni.2 napja nem vérzek,remélem most már teljesen elmúlik.A babád szépen gyarapszik :).

Minden jót és kellemes babavárást!

13 hetes km

2010. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor biztos te is aggódtál mostanáig.Remélem nálunk is minden rendben lesz.
2010. júl. 15. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Kellemes babavárást neked is!!!!
2010. júl. 15. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon sokat aggódtam,csak akkor tudtam megnyugodni amikor láttam,hogy szépen fejlődik a babám.A 12. heti ultrahangom is jó lett és ma megyünk 4D-re :) Már nagyon várom!
2010. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális növekedés. Nekem 4 hetesen volt 2mm, 5 hetesen 10mm petezsák. Egy hét múlva már szívverést is fogsz hallani! :-)
2010. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!