Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin és TSH szint,...

Magas prolaktin és TSH szint, akinek volt ilyen mit kapott rá?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi idő alatt rendeződött,és mennyi idő múlva lett baba?
2013. márc. 25. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az én helyzetem elég furi volt.

9 évig nem estem teherbe.Jelentkeztünk lombikra ahol folyton kimutatták a magas prolaktint.Hol a duplája hol pedig a háromszorosa volt.Előjegyeztek egy fej ct-re amire 2 hónapot kellett várnom.Közben szépen babás lettem természetes úton :)

Bár nem konkrétan a kérdésedre válaszoltam ezért elnézésed kérem.A lényeg,hogy nem add fel és ne görcsölj rajta nagyon. :)

2013. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem adom fel,holnap megyek a dokihoz,kíváncsi vagyok mit mond rá
2013. márc. 25. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hipofízis adenóma miatt magas a prolaktinom. 1 hónapja kaptam bromocriptin nevű gyógyszert.

Ezenkívül még Norpolac van rá. De aki teherbe szeretne esni, annak a bromót írják fel általában. A TSH-ra nem tudom mit adnak.

Sok sikert!

2013. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a dokinál,Bromocriptint kaptam,TSHra pedig Euthirox nevű gyógyszert.remélem mielőbb helyre jön :)Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó,neked azóta lett babád?
2013. márc. 27. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


PCO-ra 3 hónapja szedem a gyógyszert, diétázok, és mozgok 1 hónapja. A Bromocriptint 1 hónapja szedem csak, úgyhogy még tapasztalataim sajnos nincsenek, de nagyn bízom a kezelésekben.

Előtte 2 évet próbálkoztunk mire eljutottunk a diagnózisig.


Ti mióta próbálkoztok?

2013. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi körül kb 2,5 éve próbálkozunk,eddig a dokim azt mondta minden ok,majd lesz baba.Elmentem egy endokrinológushoz,és kiderült hogy magas a prolaktinom és a TSh is.Tegnap kaptam a gyógyszert,be is vettem,és most nagyon reménykedek.A nődokim ne nézetett hormont,mert semmi erre utaló gyanús jel nem volt,ciklusaim is rendszeresek voltak,ritkán késett.Úgyhogy nagyon örülök hogy felkerestem egy másik orvost.Te rosszul voltál a gyógyszertől?
2013. márc. 27. 14:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Téged is szépen megvárattak. Én azt hiszem sosem bocsájtom meg, hogy annyi ideig le*artak. Én elmentem magánba.


2-szer voltam rosszul, de szerintem csak azért mert 1-et véletlenül kihagytam, és rögtön 1 szemmel folytattam.

Nekem azt tanácsolta a dokim, mielőtt leragad a szemem akkor vegyem be, 1 hétig felet, utána egészet.

Semmi bajom nincsen amúgy tőle. Remélem neked sem lesz.

Mivel nincsen más problémád, következő ciklusra rendeződhet is a dolog szerintem.


PCO-ra, inzulinrezisztenciára vizsgáltak már?

2013. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen nézték,szerencsére nincs.Én is magán úton megyek,mert másképp nem lenne még most se eredmény.Nekem is úgy mondta a doki hogy pár napig felet vegyek be,majd utána reggel felet este felet,és utána próbáljak egész szemet bevenni.Ha rosszul leszek akkor szedjem úgy hogy reggel este fél szemet.Kicsit fáj a fejem,de nem vészes.Remélem te is hamar rendbe jössz és babázhatsz :)
2013. márc. 27. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Nna, vki babás lett? Kérdező?
2013. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még semmi sajnos :(
2013. ápr. 30. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!