Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős menstruációs görcsök...

Erős menstruációs görcsök ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem védekezünk, kb 3-4 hónapja nem híztam egy dekát sem. És most megnőtt a hasam, teszt nem mutat semmit (negatív). Legutolsó mesnim 1 hetet késett, akkor csináltam tesztet, ennek 2 hete kb.

24/N



2013. márc. 26. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A késői terhességnél a teszt nem mutat semmit. (negatív) Ha viszont minden hónapban normális mennyiségben, görcsökkel megjött a mensid nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha nem védekeztek akkor bármikor teherbe eshettél. Érdemes lenne minél előbb felkeresni az orvost. Ha nem jársz terhes gondozásra még pénzt sem fogsz kapni.
2013. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hirtelen hizas miatt gyanakszom és a mensi alatt hanytam is. Nem fér bele a hasam szinte egyik naciba sem...
2013. márc. 26. 21:53
 3/5 A kérdező kommentje:
És, ha méhen kívüli? Egyik ismim kihordta a hasüregébe, azért kérdem.
2013. márc. 27. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, hogy hasüregben kihordta, de akár lehetséges is, de ez esetben egészen biztosan sok gyógyszert, sok vizsgálaton, állandó megfigyelésen kellett részt vennie. Méhen kívüli terhesség legkésőbb a 10 héten kiderül, mert szét szakítja a petevezetéked és akár bele is halhatsz, illetve ha szét szakítja nagy eséllyel 1 órán belül meghalsz. Ha úgy érzed terhes vagy egy ruti ellenőrzés a dokinál nem fog ártani, lehetőleg minél előbb.
2013. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban vannak néhányan ( talán 3-4 esetet ismernek) a világon, akik hasüregben hordtak ki egészséges magzatot. Szóval ez ritka mint a fehér holló. Ráadásul a méhen kívüli terhesség gyanúját az uh-képen kívül az szokta erősíteni, hogy a teszt pozitív, a méh nagysága viszont semmit nem változik, épp azért mert az embrió nem méhen belül tapadt meg. Nálad épp fordítva lenne, ha terhes lennél. Szerintem amúgy nem vagy terhes, de ha biztosat akarsz tudni ismételd meg a tesztet,(ilyenkor már biztos eredményt mutat ) vagy menj el orvoshoz. Nem tudom mennyire szeretnél teherbe esni, néha a baba utáni vágy is okozhat ilyen "tüneteket". Ha egyértelműen kiderül számodra is, hogy nem terhesség okozza, magától elmúlik néhány nap alatt.
2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!