Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruációs zavaraim...

Ha menstruációs zavaraim vannak, és nem jött meg, viszont terhes sem vagyok (végeztem tesztet), attól még lehet peteérésem? Van tojásfehérjés folyásom. Az azt jelenti, ugye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2010. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Nekem azt mondták lehet menstruáció peteérés nélkül, de fordítva nem! Talán most van peteérésed és majd utána meg is jön (hacsak nem babásodsz) Én elkezdtem néhány napja mérni a hőmet, talán így többet megtudok majd.
2010. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de az attól még nem jó, mert ha nem jön meg, az azt jelenti, hogy nem kezdett megvastagodni a méhnyálkahártya, aminek leválása ugye a vérzés. Az pedig azért nem jó, mert még ha meg is termékenyül a petesejted, nem tud megtapadni. Érdemes kivizsgáltatni magad.
2010. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!