Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha a menstru...

Lehetek-e terhes, ha a menstruációs görcseim rendesen, idoben jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja próbálkozunk a párommal, jovohetre esedekes a menstruaciom. Ilyentajban szoktam elkezdeni gorcsolni,ahogy most is,ezert elegge elvagyok keseredve...van meg esely,hogy megis sikerult? tapasztalta mas is,hogy a kimaradt menstruacioja elott idoben,rendesen gorcsolt?
2011. aug. 1. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!!! Nálam is ez volt a helyzet, mensi előtt egy hétten mindig görcsölgettem. Így volt ez akkor is, amikor kiderült, hogy babás vagyok, el voltam szomorodva a szokásos görcsök miatt, aztán csak nem jött meg, és a nem várt 3. napján már pozi volt a tesztem!


Remélem nálad is így lesz, nagyon DRUKKOLOK!!!!!

2011. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!