Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy jobb: együtt tesztelni a...

Hogy jobb: együtt tesztelni a párotokkal, vagy már meglepni a pozitív eredménnyel? Ki hogy csinálta, tapasztalat? Ha meglepted, hogy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én már jóval teszt előtt szóltam neki hogy valószínűleg baba lesz. Valahogy megéreztem. A tesztet már csak az ő megnyugtatására csináltuk , de együtt. Tudod a párom szeret velem együtt izgulni mindenen így ezt az élményt sem hagyhattam ki. De ha a tied a meglepetéseket jobban szereti akkor nyugodtan meglepheted:)
2009. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elsöt együtt teszteltük, ami pozitiv lett, egyszerre sirtunk s nevetünk, hihetetlen volt, de jo hogy ott volt! :) Sajnos az a baba elhalt, most 18.ra nem vàrom, ha ugy lesz egyedül tesztelek, s meglepem! Ugy gondoltam veszek egy pàr baba cipöt és elé rakom, ha haza jött! :) De ha tud valaki jobbat, kivàncsi vagyok én is :)
2009. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom! Én mindig egyedül teszteltem. Egyszer pozitív lett, de elment a baba. Azóta csak negatívok vannak. Szerintem, ha apukajelölt is szeretne gyereket, akkor nem biztos, hogy jó lenne vele egy negatívot tesztelni. Persze kívánom mindenkinek, hogy + legyen! Én anno 2*teszteltem. Egyet magamban, egyet meg az akkori párommal. Előtte mondtam neki, hogy olyan furán érzem magam, mintha a méhem.....meg reggel hánytam stb. Egészen addig, amíg Ő mondta, hogy most rögtön vesz tesztet és csináljuk meg. Így neki meglepi volt.
2009. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én az első tesztemet egyedül csináltam, ő vidéken dolgozott. amikor hazajött egy pici cipellő várta a párnán. a baba nem maradt meg :( a következő baba sem maradt meg, ott is egyedül teszteltem.

a harmadiknál együtt mentünk el megvenni a tesztet, és otthon volt, megszületett a kisfiam :)

most jön a tesó, tudtam már a mensi előtt, hogy terhes vagyok, a tesztet csak a biztosság kedvéért csináltuk :)

2009. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom a szobában várt, amíg én a fürdőben ügyködtem. Az eredmény mindig leolvasható volt az arcomon. A pozitívat fel se tudtuk fogni. Első kérdése az volt, hogy akkor most tényleg?
2009. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy leptem meg a férjem,hogy kis csomagban,dobozkában futárral kuldtem be a munkahelyére 2darab cumit 1 kéket 1 rozsaszint.Ugyan is Tihanyban voltam 4napos továbbképzésen o pedig Pesten 1 irodaházban dolgozik.A portaszolgálat szolt neki hogy futár érkezett és ot keresi,nem tudta mire vélni,hiszen a titkárnöje szokta rendezni a leveleket ha futár viszi.a fiu felvitte a dobozkát átvette,a futár telefonon hivott hogy átadta.Mind ez de.10-körul volt.Le sem vettem a telefonrol a szemem izgatottan vártam hogy hiv.Hát ez nem tortént meg:(gondoltam nem volt ideje kibontani tárgyalás,értekezlet stb.5-kor kaptam 1 telfon a kolléganömtöl hogy utánam jött es a szálloda éttermében találkozzunk 7-kor.Vacsizunk egyet és bulizunk egyet,ezt igy megbeszéltuk.Hát nem volt sok kedvem hozzá mert csak a párom telefonját vártam.sms-t kuldött hogy el van havazva este hiv ennyi.örultem is meg nem is:(((csk a munka,munka....duhös voltam nem értettem az egészet ,hisz mindig tudott telefonálni.7-kor lementem az étterembe gondoltam csak hogy jön a barátnöm legalább oldodom egy kicsit.Ahogy beléptem az ajton egyböl a férjemmel néztem szembe.....felállt,és majd szétolvadtam töle:))))"gondoltam ebben a helyzetben,ez a minimum amit megtehetek,kettötökért" ezzel a mondattal udvözölt.hát ennyi lányok,ez 1 éve történt sajnos a babát nem tudtam kihordani,azota is várjuk az áldást.:))
2009. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom tudta hogy terhes vagyok még tesztelés előtt.

A tesztet mégis egyedül csináltam és csak utána mutattam meg neki.

2009. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!