Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sokára lett pozitív a...

Akinek sokára lett pozitív a teszt és mégis terhes volt, annak hányadik napon/héten lett az? Minden tapasztalat érdekel .

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, akinek elég későn lett pozi tesztje ... úgy a 44. nap környékén ... nekem 9. napja késik a menstruációm...mikor teszteljek legközelebb? (6 napja reggeli teszt negatív).
2009. jún. 9. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a kérdés engem is érdekelne!

Nekem mindig napra pontosan 28 napos ciklusaim és most már 6 napja késik és a ma reggeli teszt negatív lett!

2009. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Remélem érkeznem majd a válaszok ... jó lenne hallani olyanról, akinek egyszercsak mégis pozitív lett a teszt, mert nekem sincs híre-hamva sem a menzinek ... hála az égnek! Persze remélem tényleg baba lesz :-) Csak émelygés van, ma pl. reggel óta, eddig csak ritkán volt, inkább du. és este-fele ...
2009. jún. 9. 09:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nagyon jo kerdest tettel fel, parszor mar en is feltettem, de sajnos nem sok valasz erkezett. Nekem 70 napja kesik es az orvos(nem egy)annyit mond, hogy varjunk, most majd 24-en kell megint mennem. Eleg idegesito. ket hete teszteltem utoljara, negativat.Mar nem is merek tesztelni, tunetem semmi. a gyogyszert 11 honapja hagytam abba.
2009. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az elozo vagyok. azt elfelejtettem mondani, hogy a doki mindent rendben talalt nalam, semmi ciszta, vagy rendellenesseg
2009. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát csajok, sajnos senki olyan nem ír, aki már járt így ... én egy csomó embernek válaszolok és amikor én kérdezek ... ?! Sajnálom, h Neked, kedves utolsó ilyen régóta semmi és a teszted is negatív ... :-((( Semmi tüneted sincs? Hihetetlen ... de hogy az orvos se tud rájönni? Várjunk .. ez olyan idegesítő!! Közben meg ketyeg az óra!!! Szerintem keress fel egy másik orvost is!

Én és megfordultam 3 dokinál is, mire igazán rendbe jöttem az elhalt terhesség után :-((

2009. jún. 9. 13:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,(3éve várunk babára) hogy a tesztek nem nagyon tévednek. Sajnos a negatív tesztem mindig bejött, bármelyiket is használtam. Most 5 hetes vagyok, a menstruáció előtti nap teszteltem, és nem is a reggeli vizeletből, + lett. Az utána következő 5 napon keresztül különböző napszakokban mindig + teszteredmény volt. Tegnap kora reggel csináltam tesztet, mert orvoshoz készülte. Hát mit mondjak.... alig lehetett látni a csíkot. Az ultrahang már szépen mutatta a babát, az elmaradt mensi után 7 nappal. Most minden tesztelésem HCG LINE teszttel történt. Viszont azt is megfigyeltem, hogy a + teszteredményeimnél mindig sötétebb volt a vizelet színe, míg a halvány csíkosnál nem. Hát remélem segítettem ezekkel a tapasztalatokkal, hiszen én is sokáig vártam arra a bizonyos második csíkra! Sok sikert!
2009. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, a lényeg lemaradt az előző történetből: az ultrahang szerint két baba van!
2009. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszi a hasznos infókat! Gratulálok a babákhoz!!!!! Nagyon jó egészséget kívánok a terhességedhez!!!!

Nekem ma reggelre lett egy kis rózsaszínes folyásom, lehet, h mégis megjön ... ma vagyok a 10. napomon a nemvárt után ... :-( Még soha nem késett, de valahol én is úgy gondolom, h egy héttel a kimaradt mensi után legkésöbb már mutatnia kellene vmit (akkor csináltam este és valószínű, h csak szellemcsík volt az a bizonyos 2. halvány vonal, ráadásul időn túl!) ... legalább egy halvány csíkot ... csak persze aki babára vágyik, annak nehéz tudomásul vennie - főleg, ha nem jön meg - hogy nem jött össze!! Nekem még sosem késett, így reménykedtem ... de talán majd ebben a hónapban :-) Kellemes nyarat, mielöbbi babásodást mindenkinek! Puszi

2009. jún. 10. 09:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia en a 70 napos kesos vagyok. Eleg hulyen hangzik, amit most mondani fogok, de en nem hiszek, a tesztekben. A szomszedasszonyomnak 3 honapig nem mutatta ki a teszt, hogy terhes, persze ezegyenfuggo. Kinek mennyi HCG hormont termel a szervezete. en azert meg remenykedek. De ezt felreteve tenyleg hallottam sok olyan norol, akinek nem mutatta. Keresztesomnak sem mutatta ma mar 7 honapos kismama
2009. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egész nap csak egy kis barna foltom van eddig ... elég halvány az is ... úgyhogy a remény hal meg utoljára .... legkésöbb péntek reggel tesztelek megint, aznapra van időpontom is, szóval ha nem jön meg rendesen, megyek dokihoz és kérek egy UH-t - függetlenül a teszt eredményétől! :-)

Amúgy Kedves 70 napos? Te most hogy állsz? Van vmi?

2009. jún. 10. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!