Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett teherbee...

Fogamzásgátló mellett teherbeeshetek e h rendszertelenül szedtem az utobbi időben?!

Figyelt kérdés

az utobbi 3mensesem elég érdekes volt... utobbi 2 alkalommal nagyon kevés 2-1 napig tartott, nem is mondanàm vérzésbek, inkább barnás folyás, az 5 6 nap helyett, de a az utobbi 5 napig tartott majd kihagyott egy napot es meg egy nap lett belole...ez az utobbi furcsa erzessel is jart eros alhasi gorcsokkel, ami nem szoktam igy gyogyszer mellett. miutan elmult kb egy hétre rá hanyinger fogott el majd estere rohantam is a wc.re. A szagok irritaltak nagyob, néha kesernyés ízt érzek a számban... csináltam 2 x-epil terhességi tesztet, ami negatív lett...

faradekony vagyok, mostanaban mar este 7orakkor elfaradok es el is alszom. ugy erzem felszedtem vagy 4-5 kg.. a hasam alja is olyan mintha megnott vna, a hajam eszeveszetten elkezdett hullani, surun faj a fejem is, bar lehet h ez a remek idő miatt van...

mostanra elmult a hanyinger bar neha elofordul, de ez mar lehet h csak azert erzem mert bekepzelem... kb 4napja csinaltam megegy tesztet az is negativ lett... nem ertem, sok tunet es megis negativ.... lehetséges h rosszulcsinalom a tesztet? mert en a tesztet elsot reggeli vizeletbol csinaltam, majd egyet napkozbe, kovetkezot este... vagy lehet megkell varnom h elfogyjon a gyogyszer? es akkor tesztelni?

orulnénk a babának...legbelül reménykedem benne h ha megvarom a gyogyszer veget akkor talan pozitiv lesz...

szerintetek??



2013. márc. 27. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy rendszertelenül szedted?
2013. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 későn bevett tabi miatt lettem terhes. De ha csináltál teszteket kétlem, hogy az lennél. Inkább arra gondolok, hogy mivel összevissza szedted a hormonjaid felborultak, emiatt vannak rosszulléteid. Szerintem nem tesz jót a szervezetednek ha összevissza szeded a bogyókat.:S
2013. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelenül szeded, akkor lehetsz terhes. Ha kimarad egy-két szem, akkor megvan rá az esély. De ha "csak" az van, hogy nem ugyanabban az időpontban veszed be, akkor az befolyásolhatja a vérzés minőségét. A tünetekről meg csak annyit, hogy lehetnek a mostani hülye időjárás miatt. A hajhullás pedig egyáltalán nem jellemző terhesség alatt, szerintem az a lassan esedékes évszakváltás miatt lesz. A hízás bármitől lehet, általában a terhesség korai szakaszában még nincs ilyen mértékű hízás. A tesztek negatívak... Végeredményben szerintem nem vagy terhes, csak bebeszéled már a tüneteket, de ha tutira akarsz menni, akkor elmész dokihoz.
2013. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ugy ertem h rendszertelenul szedem h volt mikor elfelejtettem este 9kor bevenni majd reggel bevettem, de volt hogy keso d.u.

olyan erzeseim is vannak h mostansag eleg surun vizelek naponta 6szor is, mostanaban ha hirtelen felallok mindig megszedulok, ez mostanaban eleg surun van,regebben nem volt erre pl. volt egy parszor olyan erzesem mintha megakarna jonni, de mindig csak egy pillanatra majd elmulik, erzek neha szúrkalo alhasi fajdalmat is...

nem tudom mire velni ezeket ha a teszt folyton negativat mutat...


koszonom az eddigi valaszokat!:)

2013. márc. 27. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
A párom is egy elfelejtett tabi miatt lett :) ő jönni akart!
2013. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Hanyadik bógyónál tartasz? Mikor kellene megjönnie? De ha babát akarsz akkor inkább ne szedd mert lehetnek káros következményei a babára nézve. én tri regolt szedek, én is ilyen vagyok hogy hol ekkor- hol akkor veszem be mert mindig elfeljtem. Volt hogy hajnali kettőkor hopp beugrott hgoy ma még nem is vettem be. pótóltam, de olyan is volt hogy 2 nap is kimaradt. Nagyon kimegy a fejemből bevenni. Mielőtt felelőtlen tininek nyilvánítanátok van két gyerekem 9 éve vagyok házas :) És a kihagyott bogyók miatt még egyszer sem estem teherbe. mindkét gyerkőc szándékosan jött és mindkettőnél már rég nem szedtem fogigátlót.
2013. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

16. -nal jarok jon a 17. bogyo utan 1-2 napra jon meg. epp most mertem meg a testhomet, most 36,9 ezelott ket nappal mertem meg akkor 36,8 volt...

abbahagybam ha meglenne a megfelelo korulmeny hozza, fiatal anyuka szeretnek lenni, de az iskolat is most fejeztem be 22 eves vagyok...

2013. márc. 27. 13:38
 8/12 A kérdező kommentje:
a testhom: 37,2 ennyi még nem volt...
2013. márc. 27. 13:57
 9/12 anonim ***** válasza:
hát azt tudom hogy a hőmérőzésnek is csak akkor van értelme ha 1. nem szedsz gyógyszert, 2. kb 2 hónapja már figyeled, és van összehasonlítási alapod. Ha meg még nincsenek meg a körülmények a babához akkor inkább próbáld meg rendesen bevenni, bár modnom én sem szedem értelmesen és mégsem jön váratlan babaáldás. De! egy gyerek vállalásához nem elég csak az hogy fiatal anyuka akarsz lenni. Én még nem voltam 23 mikor a lányomat szültem, de mi akkor már 5 éve együtt voltunk és 3 éve SAJÁT lakásunkban éltünk. Mindketten dolgoztunk és a páromnak is volt jól fizető állása. Most 26 vagyok, van még egy kisfiam is azóta aki msot 1 éves. Jó fiatal anyukának lenni, de csak akkor ha megvannak hozzá a feltételek! Pl tudnál venni neki babakocsit, kiságyat, ruhákat? Havonta a pelenka ha nincs tejed akkor tápszer, gyógyszerek ha beteg lenne. Arról nem is beszélve, hogy immár 4. éve annyira leköt minket a gyereknevelés, hogy kb fél évente egyszer tudunk kimozdulni itthonról. Nem panaszkodni akarok, mert én szeretem ezt csinálni, de jobb ha tudod hogy nem csak szép rózsaszín dolgokból áll! És a párodnak is kellene a beleegyezése, mert nem fog örülni neki ha egy terhet akasztasz a nyakába úgy hogy ő még fel sincs rá készülve, esetleg nem is tervezné mostanában. Tesztelni meg csak akkor tesztelj ha legalább egy hetet késik. De jól gondold át mit szeretnél! nagy sablonos szöveg, de így van! nagy felelősség egy gyerek. Pl én 4 éve egyetlen éjszakát sem aludtam át. A fiam születése óta kétszer felkel enni, még most is! Persze van nagyon sok szép oldala ami a sok fáradozást elfeledteti, vagy ha rájuk nézek ahogy játszanak nem is vágyom másra! De nálunk minden körülmény adott volt ahhoz hogy ők jöjjenek.
2013. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

igen, en teljes mertekben ertem amit mondasz!! ezert is hangsulyoztam ki h nincs meg hozza a megfelelo korulmeny! de barmi is legyen a vege, elvetetni semmi penzert nem fogom, ha vert izzadok akkor is megteremtjuk a babahoz valo korulmenyeket! a parom pedig hatarozottan szeretne gyereket 27 evesen!! maximalisan egyutt vagyunk a dolgokban!

neked pedig gratulalok az eddigi sikereidhez! es a tovabbiakban is kitartast kivanok!

2013. márc. 28. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!