Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél van...

Méhen kívüli terhességnél van menstruáció?

Figyelt kérdés
Menstruációm úgy ahogy rendben van, minden hónapban megjön, most késett egy hetet. Tesztek negatívak. Ha pl méhen kívüli terhes lennék (volt egy ismerősöm aki kihordta a hasüregében a babáját) akkor is menstruál a nő?

2013. márc. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs menstruáció, és a teszt is pozitív méhen kívüli terhességnél.
2013. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én menstruáltam :(
2013. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A teszt mindenképpen pozitív lenne.

Én nem menstruáltam, 4 napot késett, utána viszont elkezdtem barnázni, de azt sem mindig, néha semmi nem volt, néha 1-2 csepp. Először azt hittük, beágyazódásos vérzés.

Azért ha a tesztek továbbra is negatívak, menj el orvoshoz, hüvelyi ultrahanggal azonnal látnia kell, mi a helyzet.

2013. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barnázás, majd belső vérzés jellemző, meg halvány teszt. (vagy negatív) Klasszikus értelemben nem menstruál, ha kifelé folyna a vér,(de ilyen példát nem hallottam) akkor egyre fokozódna a mennyisége. (akkor egyértelmű lenne, hogy baj van)
2013. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A séma szerint ha terhes vagy (akár méhen kívüli is) nincs mensi. Hát nekem rendesen ugyan úgy megjött, mint máskor. Időben, mennyiségben, állagában ugyan olyan volt. Le is tettem róla, hogy terhes vagyok, mert megjött. A doki miután lehordott, hogy nem lehetek terhes, ha megjött, eléggé el is halkult az uh láttán. Szóval lehet!

Azóta mindig csinálok tesztet. Egy petevezetékkel kevesebb. 2 havonta van esélyem... inkább ellövök egy tesztet, mint h kórházban kössek ki, mikor már elönt a ......

Mi van Veled azóta?

2019. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!