Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK, TERHES VAGYOK?...

SEGÍTSETEK, TERHES VAGYOK? Utoljára febr.24-én volt menszi,12-én volt pé-m, azóta fent van a hőm (36.8-37), nem jött meg a menszim.3 napja megnőtt a cicim és fáj. VISZONT a teszt NEGATÍV. Más volt már így?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon durva hányinger, napközben 2x kellett bevennem B6-ot, annyira rosszul lettem. Lehet, hogy még csak ezután fogja kimutatnia teszt? Vagy mi lehet velem?

Egyébként 10-én és 13-án voltunk együtt párommal védekezés nélkül.



2013. márc. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
(Elvileg naponta csak 1db B6 lehet bevenni.) Jéghideg citromos víz, jéghideg kóla mind kettő segít. Elképzelhető, hogy terhes vagy, csinálj még egy tesztet ami más fajta és reggeli vizeletből csináld.
2013. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet megint! Ma vagy a 33 napon! Szeretnél babát?
2013. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha lehet 10-es tesztet vegyél.
2013. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnénk igen, eddig 5 tesztet csináltam, az elsőt a 12.dpo-n és ebből két teszt 10-es volt. Igazából tudom hogy kicsit túlzás de nem fogok kiakadni akkor sem ha negatív ezért csináltam kb kétnaponta. A hőm ma 36.7 volt. Szombat reggel ujra tesztelek ha addig sem jön meg. :)
2013. márc. 28. 12:08
 5/7 A kérdező kommentje:
De egyébként nekem kb.30-31 napos a ciklusom. És pco jellegű a petefészkem, de a menszim rendben van/volt mindig szóval nem súlyos.
2013. márc. 28. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
10-es teszt is legkorábban a peteérés után 14-16 nappal mutat ki valamit. Tudom, hogy úgy sem hiszed el és úgy sem fogod betartani. De én is folyamatosan teszteltem, még ott sem volt a baba de én már éreztem a tüneteket, pár nap múlva valóban ott volt az extra halvány csík majd napról napra erősödött aztán 1 hét múlva megjött. Teljesen kiborultam! Aztán úgy voltam vele, hogy akkor ezt én befejeztem, semmi oda figyelés semmi vitamin, majd nyáron megint megpróbáljuk, bele ástam magam a munkába. Aztán ismét megjött, de nem is lepődtem meg. És utána 1 hónap múlva nem jött meg, nem éreztem semmit gondoltam a sok stressz a munkában, a sok emelgetés, egy kis megfázás az oka a késésnek, majd meg jön. Vártam vártam, de azóta sem jött meg. Viccelődtünk, hát ha most akar jönni a baba,de tudtam, hogy nincs bent senki. Hát nagyot tévedtem mert ma már itt szorítom a picikém képét a kezemben és itt ver a kis szíve a pocimban.
2013. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megjött végülis...én is befejeztem ezt a tervezést, majd jön ha szeretne. :)
2013. ápr. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!