Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek eseményutáni tabletát?

Vegyek eseményutáni tabletát?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



olyan kevés esélyt "jósóltak" de erre nincs mit adni!

Minden maradék pénzemet költsem erre?

Talán én így is nyugodnék meg.

A srác biztos benne hogy nem belém élvezett!


2013. márc. 27. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
kevesebbe kerül az esemény utáni mint egy gyerek,ha az anyagi vonzatát nézed.de azt tudnod kell hogy nagyon nagy a hormontartalma ennek a készítménynek szóval inkább véédekezzetek mert ez sem lehet megoldás állandóan.ja és nem használtam ilyet de azt olvastam hogy az aktus után 72 órád van rá hogy kiírasd és megvedd/bevedd.szóval el kell döntened.
2013. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írány tabletát venni
2013. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem vegyél, hiányzik az abortusz?
2013. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vennék. Még ha nem is élvezett beléd (bár ahogy írtad, mégis), akkor is van esélye a terhességnek, ugyanis az előváladék is tartalmaz spermiumot.
2013. márc. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg te itt gondolkozol, egyre kevesebb az időd, egyre kevésbé lesz hatásos a 72 órás, ha egyáltalán még benne vagy. A srác biztos benne. Hát persze. Csak, hogy van spontán orgazmusuk, amit a srácok nagy része nem is érez. Meg még beléd is került sperma, mint írtad. Nem kérdés, hogy vegyél-e be tabit.
2013. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!