Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Fél év alatt egyszer fordult elő hogy 36. napra jött meg, most szintén így jártam pedig már azt hittem ismét hogy baba lesz de nem. Mitől lehet szerintetek?

Orvosnál voltam mindent rendben talált, 16. napon 9mm-es volt a méhnyálkahártyám, peteérésem is van akkor mégis mi lehet a gond?

Tavaly augusztusban volt egy vetélésem azóta nem jön a baba előtte nem volt ilyen menstruációs gondom :(

Babát szeretnénk!!!! Mitévő legyek?????



2013. márc. 28. 06:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a többi hónapban 25-29 napra megjött, nem értem miért vannak ilyen hónapjaim:(
2013. márc. 28. 06:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is mindent rendben talált a doki, ovu tesztet is használtam az alapján voltunk együtt, de mégis a lányomra majdnem 1 évet vártunk. Sajnos az emberi test sokmindenre képes a stressz hatására. próbálj meg ne arra gondolni hogy baba miatt vagytok együtt! A fiam 1 éves, mikor őt terveztük 3 hónappal a gyógyszer abbahagyása után összejött, de az a három hónap maga volt a pokol. Folyamatosan szivatott a menzeszem. volt hogy szombati napra vártam h megjöjjön, szerdán már elkezdtem barnázni, aztán pénteken abbamaradt, majd vasárnapra megjött rendesen. Mikor már azt hittem hgoy esetleg baba lesz. Aztán mikor terhes lettem akkor szombati napra vártam hogy megjöjjön, nem jött, vasárnap reggel csináltam egy tesztet, gondolván ha negatív akkor úgyis megjön napokon belül. De pozitív lett. mikor rápisiltem először még nem is lett pozi. Leraktam dühösen a wc tetőre, kimentem inni és mire visszamentem addigra lett két csík rajta. Szóval csak a kitartást tudom javasolni! tudom milyen nehéz dolog ez főleg hogy mások csak őgy potyogtatják a gyerekeket. Probálj meg lazítani, és szeretkezzetek sokat, ne csak a peteérés körüli időben. sok sikert!
2013. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha mindent rendben találtak akkor ne aggódj rajta!Lehet lelki eredetű is.Ne görcsölj rá ennyire a lényeg,hogy van peteérésed.

Egyszer csak majd azt veszed észre,hogy meg se jön :)

2013. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
beletemetkezek a munkámba majd és akkor remélem hamarosan dicsekedhetek a pozitiv tesztemmel :) de most retteneten magam alatt vagyok :(
2013. márc. 28. 08:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg tereld el a gondolataidat aztán meglátod beköltözik végre a kis pocaklakó :) nekünk sem sikerül pedig minden rendben van, most mi is ezt fogjuk csinálni, se hőmérő, se teszt se semmi csak hancúr amikor jól esik, és persze reménykedünk :) Kívánom h Nektek is sikerüljön :) Kitartást és tényleg ne görcsölj ezen (mondom én :D ) de hátha így nagyobb sikerrel jártok-járunk :)
2013. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
te mióta próbálkozol? reméljük a legjobbakat mielőbb..
2013. márc. 28. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Már 1éve.. Bízni mindig kell :)
2013. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem próbáltam, köszönöm ha elküldöd
2013. márc. 28. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy értékeket néztek nálad? nálam a vetélésnek hormonális okai voltak.

jó szívvel ajánlom, saját tapasztalatból, a ciklusod első felében a cickfark teát, a másodikban a palástfű teát (ez segíti a beágyazódást megfoganás esetén a cickfark pedig a peteérést, de szinte minden nőgyógyászati problémára jótékony hatással vannak. Testvérem Gyuri bácsi, a bükki füves mester teáját alkalmazta, szintén remek eredménnyel, duplán remekkel, hiszen 1 év hiábavalü várakozás és egy vetélés után ikreket szült :)

2013. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Priszcilla86 válasza:
Szia.párommal 3 évig próbálkoztunk sikertelenül.de van megoldás.Védőnő ajánlotta,Netről lehet megrendelni.kérlek próbáljátok ki.Nekünk 2 hónap után pozitiv vólt a teszt,most már 1 éves a gyermekünk.60db tabletta a nőnek Ovant.60 a férfinak Ferulant.8600ft fejenként,de szerikntem ennyit megér a boldogság.Csak ird be a googléba ovant baba és kiadja.remélem legközelebb már a jó hirel keresel minket.
2013. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!