Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számoljam a mensit,...

Mikortól számoljam a mensit, a ciklusom kezdetét?

Figyelt kérdés
Ma reggel, amikor elmentem pisilni ilyen rózsaszínes valamit láttam a wc papíron, aztán délutánra erősödött a dolog. Mostmár rendesen vér színű (tehát nem barnázásról van szó), de nagyon kevés. Ennél jóval több szokott lenni mennyiségre. Bocsánat, hogy ennyire részletezem, de nem tudom ennél finomabban megfogalmazni. Már mától számolhatom a ciklusom 1. napját, vagy várjam meg amíg erősebb lesz, és inkább onnantól?
2013. márc. 28. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eslő erős nap számít elvileg. Várd meg az estét, lehet, hogy erős lesz. Ha éjszaka lesz, akkor is sztem számolhatod a mai napot első napnak.
2013. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!