Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy alig fél éve...

Normális, hogy alig fél éve vagyunk együtt a párommal és mindennapos a gyerek téma?

Figyelt kérdés
Még alig ismerem, nincsenek közös élményeink, nem voltunk sehol, de azzal, hogy mindig a gyerek a téma, tényleg úgy érzem, h azt a maradék kis lelkesedést is kiöli belőlem lassan a gyerek iránt, amit először éreztem:( 30 Nő
2010. ápr. 28. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha te 30 vagy akkor ő biztos idősebb. Gondolom érzi, hogy megy az idő, lehet, hogy megtalálta benned a tökéletes anyát :D Egyébként nem az volna szerintem sem a normális, hogy abszolút semmi ismeretség, semmi közös élmény, de már csináljunk gyereket...
2010. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Pedig vannak olyanok, akiknek nem kell túl sok idő és családot tudnak alapítani, annyira simulékonyak! Mi is így voltunk. Már 4 hónap után összehoztuk az első babát és azóta is csodálatos a kapcsolatunk! Ha negtalálod a másik feled, akkor az idő már olyan mind1!
2010. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egyes ember típusoknál ez természetes, mi is 6 hónap után tértünk rá a baba projektre és a legboldogabbak vagyunk a világon a fél éves kisfiunkkal.
2010. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapos a kisfiúnk és 11 hónapja vagyunk együtt:-))

Imádjuk egymást!

Szerintem ez nem függ az időtől...

2010. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 nap után költöztünk össze és fél év után úgy gondoltuk, jöhet a baba. (Mindketten 35 évesek vagyunk.) A sors fintora, hogy 3 éve mégsem sikerül teherbe esnem. Ettől függetlenül nagyon jó a házasságunk, már csak egy baba hiányzik, de nagyon...

Ha úgy érzed, még nem állsz készen rá, üljetek le, beszéljétek meg, hogy te még egy kicsit kettesben szeretnél vele lenni. Programokat szervezni, utazgatni. Még simán várhattok egy-két évet.

2010. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Három éve májusban megismerkedtünk, augusztusban összeköltöztünk, novemberben már terhes voltam. Most már a második babánk születik hamarosan, időközben össze is házasodtunk.

Szerintem van olyan kapcsolat, ahol hiába vársz éveket, semmivel sem lesz jobb, máskor meg két nap után tudja az ember, megtalálta a párját. Ilyenkor a gyerekkel sincs értelme várni, ha mindketten akarják.

Tudod, mi jutott eszembe? Hogy talán te nem vagy biztos ebben a kapcsolatban. Azért nem akarod még a babát. A nők túlnyomó többsége, ha úgy érzi, megvan élete párja, akkor bizony babát is akar, de azonnal. Vannak persze kivételek, de a többség élete párjától bizony elég hamar gyereket szeretne.

2010. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ha felmerül benned a fenti kérdés, akkor még korai a gyerek. részedről. Várj még, és ha TE úgy érzed hogy itt az ideje, és a párod is akarja, akkor...

Te leszel várandós, te fogod megszülni és ha ne adj isten kiderül hogy mégsem illetek össze, akkor felnevelni is TE fogod. Úgyhogy szerintem ha a Nőben merül fel a kétely, akkor azt egy picit komolyabban kell venni, mintha férfi lenne bizonytalan (hiszen ők néha nem tudják hogy akarják, amit akarnak) (((:

2010. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az időtől függ, mi megismerkedtünk, rá 3 hónapra összeköltöztünk, lánykérés, esküvő, egy éve ismerem, és babát várunk. Viszont nekem soha nem volt olyan gondolatom, hogy nem ismerem, nincsenek közös élményeink, stb. Mindig is tudtam, hogy ő az igazi. Én is 30 vagyok, több kapcsolaton túl, és az a tapasztalatom, hogy ha ilyen gondolataid vannak, és a gyerek emlegetése kiöli a lelkesedést, akkor nem neki kell szülnöd gyereket! Az ő motivációja sem biztos, hogy az, amire vágysz..
2010. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is kellenek a közös élmények a közös múlt..utána jöhet a többi:)) nem csodálom, hogy fullaszt..beszéld meg vele mondd el neki, hogy neked ez nem jó, ha erről beszél..csak a saját érzéseidre hallgass..és fél év alatt nekem és páromnak már komoly múltunk volt..nincs valami bibi a kapcsolatban?
2010. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Félek, nem vagyok még kész rá, nem volt egy normális kapcsolatom sem eddig és most minden jó rámzúdult, úgy érzem nem tudok vele mit kezdeni:(
2010. máj. 17. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!