Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késő 35-36 évesen gyermeket...

Késő 35-36 évesen gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés
Eddig az anyagiakat teremtettem be, ill. az ideális társat kerestem. Most minden együtt van,viszont betöltöttem a 35. életévemet...Bepánikoltam! Elkéstem a gyermekvállalással? Olyanok véleményére vagyok elsősorben kíváncsi, akik 36 éves koruk után szültek. Bár tökéletesen egészséges vagyok,nagyon vigyázok magamra, mégis félek...Van mitől?

2013. márc. 29. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem, csak ne add fel, ha másképp nem megy meddőségi központban annyi hormont nyomnak beléd, hogy folyton du-gni akarsz és összejön a gyerek, persze ha a párod egyáltalán termékeny.
2013. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem ritka, hogy ennyi idős korukban vállal valaki gyermeket, sőt régen sem volt ritka, csak ritkább. Több ismerősöm is 35-45 év körül szült. Picit nagyobb az esély komplikációkra, de egyáltalán nem késtél le semmiről.
2013. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én lakom ,itt az ciki ha valaki nagyon fiatalon szül ! Sok sikert és megy a drukk !
2013. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem egészen igaz rám, amit kérdezel, de kicsit ide tartozónak érzem én is magam, mert én 34 éves koromban szültem. A barátnőm 39 volt, amikor a kisfia megszületett. Mindketten megcsináltattuk az integrált tesztet, egészséges életmódot folytattunk, minden uh-n, vizsgálaton rendben volt minden, nekem van egy csodálatos 3 éves kisfiam, a barátnőm kisfia pedig most 5 éves. A gyermekorvosunk egyébként pont a napokban mondta, hogy nincs nála is kisbabás anyuka 30 év alatt. Minden jót Neked!
2013. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem Anyu 36. évesen szült, és nagyon jó kapcsolatunk. Akkor se lenne jobb ha előbb szült volna, viszont így megtehetem, hogy fizetős szakra járok mert soha nem volt hitelünk. Nézd a pozitív oldalát.
2013. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 36 voltam az elsőnél és nem mondtam le a kistesóról sem. Végig dolgoztam a terhesség alatt is,semmi baj nem volt. Tapasztalatból talán annyi, hogy az utána lévő regenerálódás több időt vehet igénybe, mintha 20 évesen szülnél,de ez is egyénfüggő.A gyerek meg sokáig fiatalon tart majd :)
2013. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
én nem vállalnám, nálunk kistesó nem lett a korunk miatt.
2013. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első gyermekemet 36, másodikat 37 évesen szültem. Még gondolkodunk egy harmadikon, ha lehetőségeink engedik.
2013. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pár évvel ezelőtt 70 akárhányéves is szült magának gyereket...
2013. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!