Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes albérletbe gyermeket...

Érdemes albérletbe gyermeket vállalni? Még nem vagyok terhes, de a Párommal már nagyon vágyunk egy csöppségre.

Figyelt kérdés
Anyukám szerint nem érdemes és mivel 22 éves vagyok még ugymond ellenzi,ami igazából nem érdekel mert ez az én életem. Nem fogok asszerint élni ahogy ö akarja. Ezért érdekel a véleményetek. Nincs lehetőségünk a Párommal arra h házat vásároljunk. Szerintem nem én lennék az egyedüli aki albérletbe lakik és szül. Várom a válaszaitokat.
2010. szept. 14. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mi is így vállaltunk gyereket,mert tudtuk,hogy nemvalószínű hogy lehet lakásunk,nem örökölhetünk,hitelre kizárt stb..

De aztán rájöttem nem is baj!így mobil maradt minden.Ha valahol nemjó,vagy máshol van munka akkor továbbállunk.Nem azt mondom hogy évente költözünk.Eddig 1x költöztünk a gyerek születése óta,mert párom messze talált munkát ahol nagyon jó a fizetés,így közelebbcuccoltunk.

2010. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek adatik meg a várkastély.

És valahol el kell kezdeni a családalapítást.20-30 évvel ezelőtt sokkal többen kezdték albérletben.

2010. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20-30 éve többen kezdték saját lakásban.Ma már minden nehezebb.A régi időkhöz képest nézve,feleannyi fiatalnak nincs lakása sajnos.
2010. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi laktunk saját lakásban, de már nem bírtuk a hitelt fizetni, eladtuk. Most albérletbe lakunk, így vállaltunk gyereket, jövőre megszületik a második. Boldog család vagyunk!!! És ahogy már mondták, tényleg jó, mert rugalmasak vagyunk, nem vagyunk helyhez kötve. Egyszóval én egyáltalán nem ellenzem a mai körülmények között. És jobb, mintha anyóssal kellene megosztani a lakást/házat (persze ha anyagilag megtehetjük)
2010. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet.
2010. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Sokan vállalnék így gyereket, és vannak olyanok is akik hitelt fizetnek a lakás/ház, autó/autók után, az sem kevés. A mai világban sajnos nehéz egy fiatal párnak 30 éves koruk alatt lakást venniük, szülni meg nem 40 évesen kell először...
2010. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a vőlegényemmel együtt mi is albérletbe vagyunk,és mi is szeretnénk kisbabát,csak eddig még nem jött össze :(

21/l

2010. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

18:19,,,,21/l!


És ti mióta vagytok együtt? A szüleid neked is ugymond ellenzik? Sajnos még nekünk sem sikerült. Írj

2010. szept. 14. 18:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk meg 2 lakásunk van az egyik albérletbe ki van adva! De mit nem adnék egy babáért. egyébként akik a lakásban vannak 3 gyerekük van és nagyon boldogok! Szerintem most a válság miatt olcsóbb az albérlet mint a hitel. Csomó pénzkidobás hitelt fel venni. Mivel majdnem a dupláját kell visszafizetni. az albérlet meg annyi amennyi és vannak nagyon jó albérletek! Az én véleményem , miért ne! Akinek megemelkedett a hitele, azis utcára kerülhet hiába van lakása, ha nem birja törleszteni!
2010. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Nézd! Én úgy voltam, hogy amíg a babának nincs külön szobája, addig nem. Összeházasodtunk, nagyobb alkásba költöztünk. Beindítottuk a babaprojectet, és semmi. Már a Kaáliba járunk, túl egy műtéten, sikertelen inszemeken, és egy sikertelen lombikon :(. Ha ezt tudom, akkor... Mondjuk még van időnk (29 éves vagyok), de ha rám hallgatsz, ne várjatok. Én megbántam!!!!! Sok sikert nektek!
2010. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!