Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzi valaki testileg h sikerül...

Érzi valaki testileg h sikerült a baba? Mit éreztek? Mikorra nem várjátok?

Figyelt kérdés
Én 22-23-ra nem várom.A mellbimbóm érzékenyebb lett,és az alhasam is érzem.Baba lehet?
2009. szept. 19. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pé után 3 nappal mondtam a páromnak hogy baba lesz.. Nemvárt előtt 4 nappal már a teszt is kimutatta.. Egyszerűen megéreztem. Drukkolok Neked is nagyon!
2009. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!GRATULÁLOK!!!

Milyen tesztet használtál?Milyen tüneteid voltak?

2009. szept. 19. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a mellem, más tünetem nem volt.. /idáig.. :)/ amúgy meg clearblue terhességi tesztet vettem, ez nemvárt előtt 3-4 nappal kimutatja...
2009. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi,én is ma vagyok éppen a nem várt előtt 4 nappal...Várok keddig,talán + lesz...
2009. szept. 19. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked nagyon...
2009. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Köszönöm szépen!
2009. szept. 19. 15:13
 7/12 anonim ***** válasza:
én éreztem,peteérés után 6-7 nappal nagyon erősen fájt a hasam,azóta is érzem néha,a mellem belsejéből kifele szúr,hányinger,szédülés,fáradtság,derékból a farcsont felé nyilallgat...én mára nem vártam és eddig nem is jött.hétfőn reggel csináltam qupido tesztet halványan de kivehető + volt,majd szerdán délután egy one step teszte.,erősebb,de még nem teljesen erős +
2009. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!GRATULÁLOK!!!Biztosan leírhatatlan érzés...

Mikorra nem vártad?Mikor volt pé-d?

2009. szept. 19. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
11.-ére nem vártam,14.-én teszteltem határozott pozit délutáni pisiből!tünetem még most sincsen!csak mint menszi előtt!ha elfogadsz egy tanácsot,menszi előtti napokban még ne keress magadon jeleket mert csalódhatsz nagyot!ilyen korán még nincsen terhes tünet,csak az elmaradt menszit követően,kb 1-2 hét után!de nem mindenkinél!én 16 hónapig görcsöltem rajta,minden hónapban jeleket kerestem magamon már menszi előtt,beképzeltem h terhes tüneteket érzek,de persze nem voltam terhes!most az utolsó hónapban nem görcsöltem,nem kerestem tüneteket,és lám,pozitív lett a tesztem!én voltam a legjobban meglepődve,és még vok is!sok sikert!és no görcs!:)))
2009. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

gratulálok az előttem szólónak. Hány naposak a ciklusait.

Én is 22-23ra nem várom, nem is érzek semmit, és nem is tudom mikor teszteljek mert nagyon pontatlan a mensim. Most vagyok a 29. napon.

Akiknek sikerült nincs görbétek?

2009. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!