Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy gyógyszer...

Lehetséges, hogy gyógyszer mellett teherbe estem?!

Figyelt kérdés

Párommal egyre többet beszélgetünk a babákról, de még fog.gátlót szedek. Ebben a hónapban furcsa dolgokat figyeltem meg magamon! A ciklusom 2. hetében úgy éreztem, mint ha ovulálnék (szúrt a petefészkem és a méhem is fájt). Mióta gyógyszert szedek nem volt ilyen! Jövő hét vasárnap kell megjönnie, viszont 3 napja feszülnek a melleim és a nap vmelyik szakaszában émelyeg a gyomrom is. Más módszerrel NEM védekezünk és rendszeres nemiéletet élünk. Minden szemet bevettem, nem hánytam és a hasam se ment!


Lehetséges, hogy terhes vagyok? Nem árt a gyógyszer a babának?

Csináltam tesztet, negatívlett. Mikor ismételjem meg?


Aki gyógyszer mellett lett várandós leírná a tüneteit?



2013. márc. 30. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, szerintem még nem mutatja ki a teszt, ráérsz kb. 10 nap múlva tesztelni, ha késik a menszeszed. Gyógyszer mellett is teherbe eshetsz, de ugye nagyon kicsi az esélye, 1-2%.

Lehet, hogy nagyon szeretnél babát, ezért produkálod a tüneteket:) Van ilyen. A mai fogamzásgátlók mellett, ha teherbe esel, a babára már nincsenek olyan nagy veszéllyel, de persze attól még lehet baja a babának, csak kicsi az esélye, de ez miatt ne aggódj!

2013. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elképzelhető, de nagyon ritka.

az ovulációd után 14 nappal csinálj tesztet.

2013. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!