Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint szedek 2,5...

Bromocriptint szedek 2,5 mg,665 uU/ml volt a prolaktinom, arra kaptam. Mennyi idő alatt áll helyre ez az érték?

Figyelt kérdés
Akik szintén magas prolaktinnal küzdenek,vagy küzdöttek,mennyi idő alatt jött rendbe?
2013. márc. 30. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 800 körüli volt az érték, 2-3 hónap alatt rendeződött. Viszont ne hagyd abba, mìg teherbe nem esel, mert visszemelkedik. Èn sokáig jojóztam, mert nem értett hozzá a doki. Váltottam orvost, és össze is jött a baba. Most 20 hónapos. Sok sikert neked! :)
2013. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod,én endokrinológushoz mentem,remélem jobban ért hozzá :)Gratulálok a picihez :)
2013. márc. 31. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 908 volt, és a következő vérvételnél, a következő hónapban már levitte teljesen jóra. Szóval hamar visszaáll. Én sem hagytam abba, azóta is szedem.
2013. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!