Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek hamar akár elsőre...

Volt akinek hamar akár elsőre sikerült inszeminációval a baba?

Figyelt kérdés

Mennyire pontosan tudják inszemnél belőni,hogy mikor reped a tüsző? Gondolom, erre van a tüszőrepi injekció, de azt milyen pontossággal tudják eltalálni, hogy mikor kell a spermákat fellőni a méhbe?

volt olyan, akinek elszámolták??????


Amikor felteszik a spermákat, előtte azért még szoktak UH-t csinálni?????


2012. jún. 6. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem elsőre sikerült.

Clostyt szedtem, eközben ha jól emlékszem 2x néztek uh-on, majd kaptam a szurit, amit már a háziorvossal kellett beadatnom. Meg volt az időpont, hogy melyik nap menjek vissza az inszemre, akkor már nem néztek uh-gal, bíztunk a természet rendjében.

Szerintem azért már van akkora tapasztalatuk az orvosoknak, hogy tudják, mikor a legjobb a fogantatás. Itt nem arról van szó, hogy el kell találni azt a 2 percet, amikor reped a tüsző, 1-2 nap belefér:)))

Sok sikert!

2012. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!!!!


És leírnád, mit érzetél? fájt, amikor feltették a spermákat?

2012. jún. 6. 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Dehogy fájt, még olyan sem volt mint egy rákszűrés. Egy nőgyógyászati asztalon a szokásos pózban a doki egy vékony "gumicsövet" helyez be, ezt nem is érezni, csak tudod, hogy matat valamit. Aztán a fecskendőt ráköti a cső végére és kész.

Nekem 10 percet még feküdnöm kellett az asztalon, hogy a spermák elindulhassanak.

Nyugi, egyáltalán nincs mitől aggódnod, semmi különös.

Egy nőgyógyászati vizsgálat 100x rosszabb:))

2012. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most tényleg megnyugtattál :)
2012. jún. 6. 10:46
 5/13 noyibp válasza:
100%
Nekem is pontosan így történt. És elsőre sikerült, bár én 1 órát feküdtem a klinikán és aztán pihentem egész nap felrakott lábakkal. Nagyon sokat ittam ásványvizet, vitaminokat szedtem és amikor csak tudtam pihentem, kerültem a streszt. Szerintem hinni kell, ez a legfontosabb. Mi 3 év próbálkozás után döntöttünk az inszemnél, és naaaaagyon akartuk a sikert, és hittünk. Most 12 hetes boldogságok vagyunk :))Kívánom neked is sikerüljön!
2012. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon gratulálok a babátokhoz!

Mi is nagyon-nagyon bízunk benne, hogy elsőre sikerül az inszemmel a babánk :)


Drukkolj kérlek!!!!!!

2012. jún. 9. 12:30
 7/13 noyibp válasza:
Kedves vagy, köszönjük szépen! Mikor kell drukkolni?
2012. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia! Hááát... ha minden jól megy, szerintem legkésőbb jövőhét hétfőn azaz jún.18-án lesz az inszemináció.


Ma vagyok a ciklusom 7.napján és a mai UH szerinte van 9 db tüszüm. És a nyálkahártyám 8 mm.


Ez szerinted jó????????

2012. jún. 11. 09:24
 9/13 noyibp válasza:

nézd, én nem vagyok orvos, és őszintén azt sem tudom, hogy ezek az adatok nálam hogy alakultak. De azt tudom, hogy tudtam, hogy gyerek fog foganni, és terhes leszek.:) Ez felülírt mindent! Amúgy, én nem is szedtem végig a clostyt, mert rosszul voltam tőle, ha jól emlékszem csak 3 napig szedtem, de a tüsző ért, és jó remények voltak. Az inszem a 18. napon volt. Irtó izgalmas ez az időszak, főleg majd a beavatkozás utáni várakozás....na az kemény, de vhogy az is el fog telni. :)

Kitartás, már csak 6 nap :).

Mindent tegyél meg azért, hogy annyit ott maradhass az inszem után a pihibe amennyit csak birsz. Irtam neked én több mint 1 órát ott feküdtem, és maradtam volna még csak nagyon kellett pisilni :)

Ird majd meg mi volt, kíváncsi vagyok sorstárs!! :)

2012. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Képzeld, ott a meddőségi közpotban beszélgettem két nővel, akiknek már volt több inszemináciojuk, és azt mondták, hogy nem maradhattak a felrakás után egyetlen percet sem, mert már jött be a következő női páciens.

És ugyanabban a rendelőben rakja fel az anyagot, ahol mindenkit vizsgál. Nincs kulön rendelő ezért azonnal ki kell jönni onnan.


De könyörgöm, akkor nem folyik ki az anyag? Nem is értem én ezt komolyan :(

Hogy fog így sikerulni, ha azonnal cuccolni kell le a vizsgáloaztalrol???? (bocsi, jo a helyesírásom, csak nincs néhány hosszú ékezetes magánhangzo a lányom gépén)


Amugy kérlek írd meg, hogy maga a felrakás mennyire fáj? Egyből betalálnak a méhszájon át? Nem véreztél? Nem karcoltak össze-vissza?


Nagyon félek attol, hogy nem fognak egyből betalálni a méhszájnyílásomon. (már kétszer szultem és eléggé szétrepedt és heges...)

2012. jún. 12. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!