Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik inszeminációval estetek...

Akik inszeminációval estetek teherbe, kinek hanyadik inszemnél sikerült? És mi volt a probléma hogy természetes úton nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nekem a méhnyaknyákban elpusztulnak a spermiumok,ezért próbálkozunk inszemmel,de sajnos az első nem sikerült,pedig megkaptam mindent,szurit,tapaszt,utrogestant,4 érett tüszőm is volt a 12.napi UH szerint,21,2x18 és 17mm-sek.Nem lehet hogy már a 12.napon túl érettek voltak a tüszők?A tüszőrepesztőt 13.nap este 9kor kaptam,és 15.nap délután kettőkor volt az inszem.Nem lehet hogy addigra már rég kiszabadultak és fel is szívódtak a petesejtek?Meg nem sok idő szerintetek a sperma leadástól ami fél 10kor volt az eltelt idő az inszemig ami pedig délun kettőkor?
2009. febr. 19. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában az első inszem nagyon ritkán sikerül.Nekem a második sikeres volt(ez is ritka).Nekem sok bajom volt,de a legtöbbet gyógyszerrel,műtéttel rendbe hozták.Nekem is ez volt,hogy a méhnyaknyákom megölte a spermákat.És akorom miatt is akkor voltam 32 éves.Érdekes,hogy van egy fiam spontán terhességből,és volt egy terhességem ami sajnos elment.És utána 2 évig próbálkoztunk.

A sperma miatt meg ne aggódj,nem lesz baja ,az orvosok tudják mit csinálnak!

A Budai Meddőségibe jártam4

2009. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem alacsony volt a progeszteronszintem,meg szerintem görcsösen akartam a babókát.Az első inszemem sikeres volt.Sok sikert neked!

Üdv:6 hetes

2009. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sárgatest elégtelenség miatt clostit szedtem, de a férjemet annyira stresszelte a menetrend szerinti szex, hogy nem nagyon volt merevedése. Ezért mentünk inszemre a harmadik Clostis hónapban. Elsőre sikerült, pedig a clostin és a tüszőrepesztőn kívül nem kaptam semmit, Utrogestant se. Pedig elvileg én voltam a defektes...

Nekünk is 4 óra telt el a "csapolástól" a felhelyezésig kb. Igaz, mi otthon produkáltuk aztán magunkkal vittük a kórházba. És hideg is volt aznap. Igaz, zokniba csomagoltam őket :)

ja és én is a 13. nap este kaptam a Choragon injekciót, és 15. nap de volt a felhelyezés.


Én meg vagyok benne bizonyosodva, hogy azért sikerült, mert mire eljutottunk idáig, teljesen lemondtam a babáról. Nyaralást terveztem, meg másoddiplomát. Erre tessék. Azt hittem, a "ne görcsölj rá" duma hülyeség, és ezek szerint mégse!


Egy kérdés: hogy derült ki, hogy spermaölő a méhnyaknyákod? vagy miért pusztulnak el?

2009. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy vizsgálat,PCT teszt a neve.Együttlét után pár órán belül mintát vesznek a nő méhnyak nyákjából és mikroszkóp alatt megnézik benne a spermiumokat.Nekem látóterenként csak 1 élt,és ezt 2xis megnézték nálam.
2009. febr. 20. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!