Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jönni később vagy...

Meg fog jönni később vagy terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie a menszimnek. Fáj a derekam már három hete. És a melleim is feszülnek. Az ételek illatától csak jobban kívánom a kaját. Pedig ami elött meg szokot jönni nem szokot ilyen lenni.
2013. ápr. 2. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj tesztet és meg tudod.
2013. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Adri1616 ***** válasza:
Csinálj tesztet. Nekem már mutatta ilyenkor :-)
2013. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen akkor holnap veszek és tesztelek. :)
2013. ápr. 2. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is fáj a derekam,neked milyen érzés? Úgy érzem görcsöl a vesém,vagy ilyesmi. Amúgy ha 3 hete fáj neked,akkor az még a peteérésed elött elkzezdett fájni nem?
2013. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen olyan mintha a vesém fájna. De már 3 hete ahogy megvolt utána már kezdet is fájni és nem mulik. Olyan hogy egyszer fáj egyszer nem. :/
2013. ápr. 3. 11:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem peteérésem a menstruácóm utolsó napján van azt mondta a doki. Igen azóta fáj.
2013. ápr. 3. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Én ma voltam kivizsgáláson a derekam miatt,vesekőre gyanakodtak,de nincs semmi bajom.dokim szerint peteérés utáni fájdalom lehet,mert engem fél éve műtöttek amúgy missed abortusszal.Szóval nem babaRemélem nálad baba lesz,ha tervezitek! Amúgy megjegyzem,azért vettem egy terhességi tesztet biztos ami biztos:)
2013. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Jobbulást! Még mindig nem jött meg és fáj a hasam a derekam és csak iszok és iszok. Vettem tesztet 1 csík van és egy halvány mellette most várok még pár napot hogy tényleg nem-e jön meg.
2013. ápr. 3. 16:15
 9/11 Adri1616 ***** válasza:
A halvány második nagyon jó jel:-)
2013. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok halkan! írd meg a késöbbi eredményt is!

7es voltam

2013. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!