Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Clostys vagyok... ma reggelre barnázok... picit fájdogál a hasam meg a derekam. Nem tudom mitől. 13.-ra nem várom, és mindíg óramű pontossággal jön meg 28. napra... Lehet bezavarhatott a closty és hamarabb meg fog jönni?


Szerintetek?

2013. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/217 anonim ***** válasza:

Koszonom! Megszaradva meg erosebben latszik. Fel sem fogom. 2napja en is barnaztam picit. En mar onnan sejtettem,h hogy vmi van a dologban, mert nem szoktam. Es lam... Ugy nez ki baba :-):-)

Nagyon kivanok mindenkinek olyan tesztet amit ma csinaltam! Csoda! :-)

2013. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/217 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is! :))) (Clostys)
2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Gratula a + tesztelőnek. Én valóban korán teszteltem a 8. dpo-n, de hát már nagyon kíváncsi voltam, főleg, hogy volt egy kis vérzésem. Tesztelek majd újra a 10-en is, mert aznap lesz egy jelenésem egy orvosi vizsgálaton. Aztán legközelebb majd vasárnap tesztelek, ha nem jön meg addig. Mai napon a melleim fájnak és duzzadtak, a mindjárt megjön érzés nincs, csak nagyon ritkán mintha egy kicsit érezném, de nem olyan nagyon, mint korábban. Hát majd meglátjuk...
2013. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/217 anonim ***** válasza:
+ tesztes vagyok. 10.dpo n extra halvanyan latszodott nekem is. Mara lett ilyen eros. :-) turelem! En is regota vartam erre a pillanatra! Remelem bevonzom nektek is a pozi teszteket! :-):-)
2013. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok:)) Nagyon várom a 10. napot:))) Az holnap után:DDD
2013. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/217 anonim ***** válasza:
Szoritok! ;)
2013. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/217 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hogy vagytok? Én nem tudom mi van, de olyan egyenes a görbém, mintha vonalzót nyeltem volna. Nem tudom miért ilyen. Tettem fel kérdést is miatta.

[link]

2013. ápr. 9. 10:05
 49/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ime a mai tesztem [link]


Remelem mostmar nem lesz baj. Szep eros ugye?


Lanyok ugy szoritok nektek!

2013. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/217 A kérdező kommentje:
Szia! Erősödik! :)
2013. ápr. 9. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!