Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Gratulálok a korán reggel tesztelőnek! Nekem is ma van a nem várt napja. Tegnap nagyon görcsöltem újra. Hajnalban voltam kint wc-n, de tökre elfelejtettem a tesztet. Így reggeli második pisiből csináltam egy one step 10-est. VAN EGY RÓZSASZÍN MÁSODIK CSÍKOM!!!!! De nem merem beleélni magam. Nem gondolom, hogy a szar TSH-m mellett ez tényleg sikerülhetett (bár a doki azt mondta, hogy nem kell még gyógyszert szednem rá). Csinálok majd még másmilyen teszteket is, mert nem hiszem el. Ha azok is + lesznek, akkor megrohanom a dokit egy TSH ellenőrzésre. A hasam görcsölget kicsit, a melleim leszakadnak. Még mindig biztos vagyok benne, hogy csak a teszt szar.
2013. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/217 anonim ***** válasza:
Én is biztos voltam benne hogy meg fog jönni. Görcsöltem söt még kicsit mindíg mellem majd leszakad. Ezért teszteltem 2 nap késés után. Most meg azon izgulok hogy minden rendben legyen. Szorítok érted 6-os nagyon.
2013. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Nagyon köszönöm. Remélem Veled (Veletek:) ) is minden rendben lesz. Sajnos nekem a TSH miatt van esélyem a vetélésre, de ha más tesztek is megerősítik és tényleg nem jön meg, akkor rohanok a dokihoz, hogy kezdjük meg a gyógyszerezést. Egyébként csináltam egy másik one step tesztet is, és az is halvány rózsaszín csíkos lett. Időn belül jött ki. Nem bírom ki holnap reggelig egy mésik teszre. :DDD Asszem, amint felkelek rohanok a DM-be:DD
2013. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/217 anonim ***** válasza:
6-os vagyok ismét. Nem tudom feltenni a teszteket, de majd megpróbálom. Kb olyan lett, mint amit a 33-as válaszban látni:))
2013. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/217 anonim ***** válasza:
Hát Én most megijedtem. Elkezdtem halványan barnázni. Remélem semmi baj nincs nem lesz. Aggódom nagyon kicsit görcsölök is :( Első vagyok
2013. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/217 szilvig válasza:
Lányok! Nektek van már pozi tesztetek, ne aggódjatok. Relaxáljatok vagy valami hasonló. Semmi baj nem lesz!
2013. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/217 anonim ***** válasza:
Rendben megpróbálom megfogadni. Köszi. Elsö vagyok
2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/217 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok! Bocsi, hogy nem voltam. Èn vagyok az elSő pozit tesztelo, ,kismama,, . :-)

Orommel olvasom a fejlemenyeket! Nagyon kivancsi vagyok a tesztekre. Az xepil teszt az nehezebben sotetul amugy. Mivel szedem a duhastont igy neha ellovok egy tesztet. Mar varom az ultrahangotm hogy lassm a kismanot. :-)

A ma delutani xepilem 1,5perc alatt ilyen lett [link]


Szerintem, ha tudtok ne ilyet vegyetek, mert minden tesztemen erosebb a masodik csik. Bar en ennek is iszonyuan orulok! Nagyon izgulok ertetek! Kerjuk a csikos kepeket! :-):-):-):-):-)

2013. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/217 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem ilyen lett [link] Lassan erősödött de 2 perc után szépen látszott.
2013. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/217 anonim ***** válasza:
Huuuu ez nagyon szep! Igen az x epil lassan sotetedik! Te mikorra nemvartad?
2013. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!