Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 13. -a...

Ki nem várja április 13. -a körülre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne beszélgetni!

Nekünk első baba lenne, de sajnos mi már majdnem 7 éve várjuk a csodát. Még csak most derült ki, hogy IR-es vagyok. Igyekszem tartani a 3-as kezelést és reménykedem!

Ilyen a görbém: [link] ( mindig ilyen szokott lenni)


2013. ápr. 3. 10:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/217 anonim ***** válasza:

Szasztok! Beta hcg 73,5 :-) terhes vagyok! :-):-)


Mai tesztem is pozi.


Szurkolok csajok!

2013. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/217 A kérdező kommentje:
Óriási gratula! Vigyázz magatokra!
2013. ápr. 10. 16:28
 63/217 anonim ***** válasza:
Koszi! :-) varom a fejlemenyeiteket! :-)
2013. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/217 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :)
2013. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/217 A kérdező kommentje:
Nekem leesett a hőm, így tuti meg fog jönni! Mindenkinek drukkolok!
2013. ápr. 11. 09:25
 66/217 anonim ***** válasza:
Szia! 6-os vagyok. Én nem hőmérőzök, úgyhogy nem tudom előre megjósolni mi lesz. Ma van a 11. dpo és a 29. ciklusnapom. Tegnap este már nagyon görcsöltem, a hátam is fájt. Ma reggel azt hittem, meg is jött, de nem. Még csak nem is barnázok. Még három nap a nem vártig. Annyira elegem van már:((( Kérdező, te hogy viseled lelkileg ezt a sok évi várakozást? Én is már jópár éve várok, de nem azért, mert nem jött össze, hanem nem jöhetett össze családi okok miatt. Most meg "tök jó" mire belekezdhetünk végre, megbetegedett a pajzsmirigyem... A doki szerint ez nem akadály, bízom is benne, hogy nem... de tökre ki vagyok bukva már. Eddig egészséges voltam és nem próbálkozhattunk, most meg lehet, hogy már nem is lehet? Én már nem tudok éveket várni jóval harminc felett:((( Tökre depressziós vagyok:((
2013. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/217 A kérdező kommentje:

Szia! Hát egyre nehezebben viselem. De szerencsémre most elkezdhetek végre megint kertészkedni amit nagyon imádok és teljesen leköti minden felesleges energiámat, így nem lesz időm a baba témán kattogni! Nekem mindig az ősz és a tél a legrosszabb időszak, de végre vége. Meg most még az is segít a ledepisedés ellen, hogy az endodokim azt mondta, hogy ha tartom a 3-as kezelést akkor 4 hónapon belül teherbe fogok esni. Igaz ezt már rengetegszer hallottam, de ő legalább talált valami bajt ami miatt szerinte nem jön a baba és nem azzal jött, hogy semmi bajunk, próbálkozzunk.

Nyugodj meg tuti lehet babád! Tudod csak pozitívan! Amúgy én még mindig azt mondom, ha most nem jön össze a baba (nagyon kivánom hogy összejöjjön!!!) akkor keress egy endodokit és mutasd meg a vérvételi eredményeidet.

Mi amúgy tegnap megbeszéltük, hogy 3 hónap múlva kell mennem kontrollra az endodokihoz, ha mindet rendben talál akkor és még nem sikerül addig a baba, akkor vissza megyek Szegedre és folytatjuk az inszemet, mert nagyon szeretnénk ikreket. Mi 4 gyereket szeretnénk, amióta ismerjük egymást (májusban lesz 10 éve) azóta ennyi van a tervben.(ugye milyen telhetetlenek vagyunk :)

Bocs jó hosszú lett! A lényeg fel a fejjel! Gyönyörű idő van! Minden happy!

Nagyon-nagyon drukkolok!

2013. ápr. 11. 11:01
 68/217 anonim ***** válasza:

Csajok! Kerlek kitartas! Sikerulni fog. En is 32 leszek. Tul vagyok egy missed ab. On. Elhalt. ! 5 spontanvetelesen. A papiromon ott all feketen feheren, hogy veszes fenyegeto veteles, ,diagnozis,,

Es a sok pozi teszt ellenere a doki megmondta, hogy barmi lehet. Ne eljem bele magam. A mai tesztem [link]


Szoval csajok, senkinek nem egyszeru, de a nagyszamok torvenyealapjan mindenkinek sikerulnie kell!!!!!!


Szedem a duphastont is mar tegnap ota.


Szurkolok nektek!

2013. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/217 szilvig válasza:

Kedves Kérdező! Ez aztán a pozitív hozzá állás! Én is ilyet szeretnék! :)

Hogy érzed magad? Tünet?

2013. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/217 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Köszönöm a kérdezőnek és a már kismamának:) a bíztatást! Remélem Nektek is összejön már végre tényleg!!! Kérdező mi újság? Én most éppen nem fájok.... de mindig járok ki a wc-re, mert úgy érzem, hogy megjött, aztán mégse. Mondjuk még korai is lenne a 29. napon (31-es ciklusaim vannak). A vasárnap reggelt várom már marhára. Tök hisztis vagyok, de ez a hormonok miatt is van, meg hát türelmetlen is egy kicsit.
2013. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!