Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehet spontán gyerekem,...

Nem lehet spontán gyerekem, de nagyon szeretnék. Túl vagyunk egy sikertelen inszemináción. Keresnétek másik partnert, hátha vele sikerülne? 33F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%

Mármint, ha mi lennénk a feleséged helyében?


Nem. Soha nem hagynám el azt, akit szeretek ilyen hülyeség miatt (elnézést mindenkitől, aki nem így gondolja). Gyerekem lehet donorspermával, vagy lombikkal közös is, de akár örökbe is fogadhatunk. Viszont férjem, akivel én a házasságot komolyan gondoltam és csak őt szeretem, olyan nincs másik. Akármit gondol a sok elvált manapság. Csak maguknak hazudnak.

2013. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Egyébként miért gondolod, hogy nem lehet spontán gyereked? Voltál spermavizsgálaton?

Nem kaptál valamilyen gyógyszert?

Alacsony a spermaszámod, vagy más a gond?


Hátha tudunk segíteni.

2013. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Alacsony spermaszám miatt mondta a meddőségin a doki.
2013. ápr. 3. 20:38
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem zárja ki a spontán gyermekáldást.

Nem kaptál spemaszámnövelőt?


Azt hiszem a fer14 például jó erre. Meg egyél brokkolit, abban van szelén, az is hatásos lehet.


Bár tudom, jobban el vagy keseredve annál, minthogy ezzel foglalkozz most, de ártani nem árthat, hátha spontán is bekopogtatna a gólya.


Ha vigasztal a Mónika showban is voltak ilyen apasági tesztek. A faszi azt hitte nem tőle van, mert spontán nem lehet gyereke, de aztán mégis lett :)

2013. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Nem a feleségem helyében keresnétek-e,hanem én keressek-e másik partnert szerintetek.Illetve ti keresnétek-e.

Végig csinálta ugyan a lombikot,de nem jött vele össze.El vagyok keseredve.

2013. ápr. 3. 20:40
 6/40 anonim ***** válasza:

Na de ez egy sikertelen volt, még simán lehet sikeres is.


Neked teljesen mindegy kiről van szó, más nőnél is ugyanez lenne a helyzet.

Miért keresnél mást? Esélyt akarsz neki, vagy azt gondolod, hogy más nővel neked összejönne, tehát azért akarnád elhagyni a feleséged, hogy legyen gyermeked?

2013. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz, a párod jár jól ha elhagyod, és megszabadul tőled:
2013. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Azért akarom elhagyni ,hogy legyen gyerekem.
2013. ápr. 3. 20:47
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...mástól sem lesz több a Te spermaszámod...Neki is van gondja?
2013. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Egészséges teljesen
2013. ápr. 3. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!