Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idő múlva lehetek terhes?

Figyelt kérdés

14 napja nem szedek tablettát,és rendszeresen szeretkezünk,mindent bele módon.

Tudom,h korai,de lehetek terhes?

Rengeteget pisilek,iszok,eszek össze-vissza..

Köszönöm előre is!


2013. ápr. 3. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én azért várnék egy kicsit azzal a teherbeeséssel.

Amugy meg egyénfüggő.

2013. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz,akár az első ciklusban,de én is várnék.Nekem is összejött rögtön,azóta verem a fejem a falba,hogy nem vártunk,nem tudott rendesen beágyazódni,és 9 hetesen elvetéltem.Egyébként a tünetek még koraiak lennének,hiszen csak mostanában lenne peteérésed,ha rögtön lesz egyáltalán a gyógyszer abbahagyása után.
2013. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Huncutka001 ***** válasza:

Én 2011 januárban hagytam abba a gyógyszert, és csak 14 hónappal később sikerült a baba, igaz gyógyszerek segítségével. Mindenképpen várjatok vele szerintem, mert a gyógyszer elvéknyítja a méhnyálkahártyát, és ahogy előttem írták, nem tud a baba rendesen megtapadni, így szinte biztos a vetélés. Amikor terveztük, én elmentem az akkori nődokimhoz, aki minden vizsgálat nélkül annyit mondott, persze, azonnal próbálkozhatunk a babával. Aztán orvost váltottam, és kiderült, hogy nem is nőttek elég nagyra a tüszők ahhoz, hogy megrepedjenek, vagyis nem is olyan könnyű teherbe esni. Tehát javaslom, mielőtt belevágtok a nagy babaprojektbe, nézesd meg magad egy dokival, nem kerül semmibe, viszont lehet, hogy megkímél egy esetleges lelki traumától. Egyébként szurkolok, hogy sikerüljön, és ne legyen semmi probléma :)

11 hetes kislány anyukája :)

2013. ápr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 2010. októberében hagytam abba a gyógyszert, Decemberben már pozi volt a teszt, a 19 hós lányom makk egészséges!


Ezek a gyógyszerek már nem olyanok mint régen!

2013. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kávétejszín ***** válasza:

:D "mindent bele módon" - ez aranyos. :D


Egyébként: valóban egyénfüggő, nézz szét itt, az oldalon, és láthatod, olvashatod majd, hogy mennyi anyuka mondja azt, hogy a gyógyszer abbahagyása után rögtön összejött a baba. Azóta pedig egészségesen ott ugrálnak az anyuka körül. :)

Bár erőltetni még nem erőltetném ilyen korán, szerintem érdemes lenne 3 hónapot várni, hogy rendbehozd a szervezetedet.

Ne hallgass azokra, akik el akarnak ijeszteni a korai babatervezéstől, vetélés lehet gyógyszer után közvetlenül, de akkor is, ha a nő életében nem szedett gyógyszert.


Szurkolok, sok sikert a babához! :)

2013. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én augusztusban hagytam abba a tabit, novemberben már pozitív volt a tesztem.
2013. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

33 éves vagyok,első baba lenne.

Olvasgattam itt és rengetegen írták,hogy bogyó abba hagyása után hamar terhesek lettek.

Nem fogom beleélni magam,mert nem szeretnék csalódni!

Állítólag a mai tabletták már nem hónapok alatt ürülnek ki.

Olvastam egy oldalon,h már az abba hagyást követő 48órában szinte a fele kiürül.

Tegnap meg ma különösen éreztem kis görcsöket,mintha meg akarna jönni. Sokat is járok pisilni.

Kis folyásom is van.

Nyilván a tabletta befejezése miatt is lehet,hogy kezdenek helyre állni odabent a dolgok...

Azért drukkoljatok! ;)

Kész csoda lenne,ha ilyen hamar sikerülne! :)

2013. ápr. 5. 11:03
 8/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is most tettem le a bogyókat, és már én is nagyon izgatott vagyok, hogy mikor lesz babánk! Te hány évig szedtél gyógyszert?

2013. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én októberbe hagytam abba...most reménykedem,hogy júniusba már pozi lesz a teszt
2013. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!